Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

THOMAS GABRIEL FISHER // Hellhammer, Celtic Frost, Apollyon Sun, Triptykon

#1

Ryszard 7 lata temu

Obrazek


Pseudonim: Tom G. Warrior
Data i miejsce urodzenia: 19 lipca 1963, Zurych
Pochodzenie: Szwajcaria
Instrumenty: gitara, gitara basowa
Gatunki: Doom metal, thrash metal, black metal, death metal, avant-garde metal, industrial metal, gothic metal, glam metal
Zawód: muzyk
Aktywność: od 1982

Zespoły:
Hellhammer (1982-1984)
Celtic Frost (1984-1993, 2001-2008)
Apollyon Sun (1995-2001)
Triptykon (od 2008)


Obrazek

Założył i liderował zmieniaczy świata. Koleżka Gigera, współodpowiedzialny powstania thrash, death, black i awangardowego metalu. Jeden z pierwszych ekstremalnych wokalistów charakterystycznych i pierwowzór współczesnego growlingu. Zespoły którymi dowodzi wyznaczają nowe standardy kopiowania Black Sabbath i hc punka.

Obrazek
Skład Hellhammer:
Denial Fiend - Drums (1982-1984) ex-Moorhead
Satanic Slaughter - Guitars, Vocals (1982-1984) Triptykon, ex-Apollyon Sun, Niryth, Triumph of Death, ex-Celtic Frost, ex-Grave Hill, ex-Tarot
Slayed Necros - Bass (1983-1984) (R.I.P. 2017) ex-Celtic Frost, ex-Schizo
▼ Byli muzycy
Steve "Savage Damage" Warrior - Bass, Vocals (1982-1983) ex-Grave Hill, ex-Køtsen, ex-Tarot
Pete Stratton - Drums (1982)
Mike "Grim Decapitator" Owens - Bass (1983)
Steve "Evoked Damnator" Priestly - Bass (1983), Drums (1983) ex-Kharma, ex-Apollyon Sun, ex-Celtic Frost, ex-Shizo, ex-Treponem Pal (live)
Vince "Dei Infernal" Caretti - Guitars (1984) ex-Paranoid
Dyskografia Hellhammer:
1983 - Death Fiend [demo]
1983 - Triumph of Death [demo]
1983 - Satanic Rites [demo]
1984 - Apocalyptic Raids [EP]
1984 - Death Metal [split]
1990 - Apocalyptic Raids 1990 A.D. [kompilacja]
2008 - Demon Entrails [kompilacja]
2016 - Blood Insanity [single]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Hellhammer/287

Obrazek
Skład Celtic Frost:
Martin E. Ain - Bass, Vocals (1984-1985, 1986-1987, 1990-1993, 2003-2008) (R.I.P. 2017) ex-Hellhammer, ex-Schizo
Franco Sesa - Drums, Percussion (2002-2008) ex-NunFuckRitual, ex-Flattrack
▼ Byli muzycy
Isaac Darso - Drums (1984)
Tom G. Warrior - Vocals, Guitars (1984-1987, 1988-1993, 2001-2008) Triptykon, ex-Apollyon Sun, ex-Hellhammer, Niryth, Triumph of Death, ex-Grave Hill, ex-Tarot
Dominic Steiner - Bass (1985) ex-Junk Food
Reed St. Mark - Drums (1985-1987, 1992-1993) ex-Triptykon, ex-MindFunk, ex-Crown
Ron Marks - Guitars (1987) Subsonic
Curt Victor Bryant - Bass (1988-1990), Guitars (1990-1993) Curt Victor Bryant, ex-Doomsday
Stephen Priestly - Drums (1988-1992) ex-Kharma, ex-Apollyon Sun, ex-Hellhammer, ex-Shizo, ex-Treponem Pal (live)
Oliver Amberg - Guitars (1988-1989) The Boris Karloff Syndrome, ex-Coroner, ex-Junk Food
Erol Unala - Guitars (2001-2005) ex-Apollyon Sun
▼ Muzycy koncertowi
Anders Odden - Guitars (2006-2007) Cadaver, Order, Satyricon (live), ex-Hydr Hydr, ex-Slaught, ex-Cadaver Inc, Doctor Midnight & The Mercy Cult, Magenta, ex-Braindead, ex-Abhorrent (live), ex-Apoptygma Berzerk, ex-Baphomet, ex-Deadly Metal, ex-FOAD, ex-Pigface
V. Santura - Guitars (2007-2008) Dark Fortress, Noneuclid, Triptykon, Secrets of the Moon (live), ex-Hannes Grossmann, ex-Crom (live)
Obrazek
Dyskografia Celtic Frost:
1984 - Morbid Tales [EP]
1985 - Metal Attack Vol. 1 [split]
1985 - Emperor's Return [EP]
1985 - To Mega Therion
1986 - Tragic Serenades [EP]
1986 - Morbid Tales / Emperor's Return [kompilacja]
1987 - The Collector's Celtic Frost [single]
1987 - I Won't Dance [EP]
1987 - Into the Pandemonium
1988 - Sounds Waves 1 [split]
1988 - Tankard / Celtic Frost [split]
1988 - Cold Lake
1990 - The Celtic Frost Story [single]
1990 - Wine in My Hand (Third from the Sun) [EP]
1990 - Vanity / Nemesis
1990 - Live at the Hammersmith Odeon 3.3.89 [video]
1992 - Parched with Thirst Am I and Dying [kompilacja]
1993 - Nemesis of Power [demo]
2002 - Prototype [demo]
2003 - Are You Morbid? [kompilacja]
2006 - Monotheist [single]
2006 - Monotheist
2017 - Temple of Depression [single]
2017 - Innocence and Wrath [kompilacja]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Celtic_Frost/269

Obrazek
Skład Apollyon Sun:
Danny Zingg - Bass
Marquis Marky - Drums ex-Coroner
Tom G. Warrior - Guitars, Vocals Triptykon, ex-Hellhammer, Niryth, Triumph of Death, ex-Celtic Frost, ex-Grave Hill, ex-Tarot
Erol Unala - Guitars ex-Celtic Frost
Roger Muller - Keyboards, Programming
Donovan John Szypura - Programming
▼ Byli muzycy
Stephen Priestly - Drums ex-Kharma, ex-Celtic Frost, ex-Hellhammer, ex-Shizo, ex-Treponem Pal (live)
Dyskografia Apollyon Sun:
1997 - Industry [demo]
1998 - God Leaves (And Dies) [EP]
2000 - Sub
2000 - Sub Sampler [EP]
2002 - Flesh [demo]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Apollyon_Sun/289

Temat poświęcony Triptykon: viewtopic.php?t=2297
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 7 lata temu

UGH!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#3

CzłowiekMłot 7 lata temu

Najsmutniejszy ze smutnych, bóg mroku zapowiedział pracę nad kolejną płyta Triptykon. Możliwe, ze w tym roku ukaże się kolejny i zarazem ostatni album z dziełem Gigera na okładce.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Lis 7 lata temu

Co on tak przed tymi pieniędzmi? Jakby jaki krzyż zobaczył.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 7 lata temu

No bo że chcieli dać za reaktywację Celtic Frost na koncert na Wacken 100tys euro, a on że nie! nie!

Tak przy okazji, dokument A Dying God o ostatnich chwilach zespołu:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Lis 7 lata temu

yog pisze:No bo że chcieli dać za reaktywację Celtic Frost na koncert na Wacken 100tys euro, a on że nie! nie!
Na głowę?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#7

yog 7 lata temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Pioniere 7 lata temu

... ale na powyższym obrazku dają mu jedynie 180$, więc i nie dziw, że się wzbrania ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog 7 lata temu

Słucham dziś tak sobie i dochodzę do wniosku, że na Monotheist i późniejszych płytkach to się celtycki mróz zamienia w zimę i to taki Celtic Frost na piłujących gitarach z amerykańskiego Winter i w ich bliskich funeralnym tempach. W sumie to zabawne, bo Winter rżnęło z CF sowicie.

Tak poza tym to na Into the Pandemonium wynaleźli gothic/doom, słynne brzmienie Summoning itp :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10

Wędrowycz 7 lata temu

Cóż można powiedzieć, człowiek legenda. Widziałem raz na żywo z Triptykonem i serio czułem, że to miano idealnie do niego pasuje. Na mnie jego gra robi wrażenie czy to w Hellhammer, czy starym (ale i nowym) Celtic Frost czy też we wspomnianym Triptykon. Tyle lat na karku, a dalej robi swoje i wychodzi mu to bardzo dobrze.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#11

Vortex 7 lata temu

"Monotheist" to jest to za co uwielbiam jegomościa, swoją drogą Tryptikon też zajebiste, czekam więc na nowego longa.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#12

Pioniere 7 lata temu

Będą kolejne wznowienia płyt CF. Noise Records planuje na 30 czerwca ponownie wydanie na CD i winylu: Morbid Tales wzbogacone dodatkowymi niepublikowanymi materiałami próby, To Mega Therion wydany będzie wraz z EP-ką Emperor’s Return oraz remiksem utworu „Visual Agression”, Into the Pandemonium poszerzone zostanie o alternatywne wersje utworów oraz cover Deana Martina, zaś Vanity Nemesis przybędą utwory z 12'' EP-ki Wine In My Hand.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#13

yog 7 lata temu

Pioniere pisze:
7 lata temu
Będą kolejne wznowienia płyt CF. Noise Records planuje na 30 czerwca ponownie wydanie na CD i winylu: Morbid Tales wzbogacone dodatkowymi niepublikowanymi materiałami próby, To Mega Therion wydany będzie wraz z EP-ką Emperor’s Return oraz remiksem utworu „Visual Agression”, Into the Pandemonium poszerzone zostanie o alternatywne wersje utworów oraz cover Deana Martina, zaś Vanity Nemesis przybędą utwory z 12'' EP-ki Wine In My Hand.
Thomas Gabriel Fisher ODRADZA nabywanie tych reedycji. Spisana przez niego historia kapeli na potrzeby tego wydawnictwa została przez BMG (właściciel praw do katalogu Noise Records) ocenzurowana - dokładniej fragment o stosunkach CF z Noise. Zresztą te wydania są chyba dość mocno średnie, Kreatory na winylowych okładkach mają pikselozę itp. kwiatki. Robione są te reedki dla hajsu, a nie przypomnienia o klasykach. Na cd może jeszcze ok w miarę to wypada, ale winyle to pewnie nawet mastering z cd mają (jest to akurat niczym niepotwierdzone oszczerstwo, ale brzmienie mają pewnie totalnie z dupy te płyty).

Swoją drogą, może wątek - "Czego nie kupować?" :P Niektórych reedycji zdecydowanie lepiej unikać.

Tak to gówno wygląda na Kreatorach (kto kurwa wpadł na pomysł zjebania okładek w ten sposób??!) :

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#14

Pioniere 7 lata temu

Kreatory wyglądają wręcz tragicznie - ten widniejący na froncie okładki dopisek "Remastered" jest niczym domalowana przestroga - nie kupuj mnie. Co zaś się tyczny CF i Noise Records jest to wyraźny skok na kasę - w szczególności podejrzewam, że pojawienie się na przestrzeni kilku ostatnich lat paru nowych bootlegów z niepublikowanymi wcześniej nagraniami CF zmotywowało NR do działania.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#15

Ryszard 7 lata temu

obczajcie se ceny tych reedycji. prawie tyle co pierwsze bicia pany!!! dobor utworow i Epka na to mega therion zeby wkurwic na maxa. Jebac to.

Jest ksiazka o Noise Rec. kupie to sie pochwale...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#16

Marduk666 7 lata temu

Co za głupi kutas tak spierdolił te Kreatory?? Jakiemu debilowi potrzebne są remastery i gówno na okładkach?
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#17

Ryszard 6 lata temu

Kiedy nowa płyta Y-A?

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#19

Epoxx 6 lata temu

Ostatnio sobie odpaliłem To Mega.. bo dawno nie słuchałem, no i tak 3 dni Celtic Frost się kręciło, uwielbiam. Swoją drogą szkoda tych reedycji człowiek by sobie chciał kupić, a tutaj takie kwiatki, a te wznowienie Kreatora na CD widziałem w Saturnie, porażka i skandal, a jeszcze chcą kurwa 70 zł za to gówno. Dlaczego nie można robić wznowienia jeden do jednego ? Taka sama okładka ew. jakiś bonusy na krążku i bez zmiany brzmienia ehhhh.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#20

yog 6 lata temu

No ale poza tym, że Tomaszowi Gabrielowi te reedki nie pasują to jak widziałem zajebiste są i na bogato bardzo (winyle przynajmniej, na cd nie zwracałem uwagi).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#21

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
No ale poza tym, że Tomaszowi Gabrielowi te reedki nie pasują to jak widziałem zajebiste są i na bogato bardzo (winyle przynajmniej, na cd nie zwracałem uwagi).
A co tam jest na bogato?

Mialem re,dwa placki w lapach,ciezkie jak skurwysyn,ale co w srodku bylo,tego nie wiem bo sie w folie owinely.

Znajomy kupil re na CD,pozyczylem z ciekawosci.Jak to gralo?Jak bzy,bzy,bzy z telefonu.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#22

Marduk666 6 lata temu

Epoxx pisze:
6 lata temu
Dlaczego nie można robić wznowienia jeden do jednego ?
Można. Osmose tak wznawia np. Marduki i Immortale, a coś tam gdzieś słyszałem o nadchodzących Impalnę Nazarenię.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#23

Epoxx 6 lata temu

Marduk666 pisze:
6 lata temu
Epoxx pisze:
6 lata temu
Dlaczego nie można robić wznowienia jeden do jednego ?
Można. Osmose tak wznawia np. Marduki i Immortale, a coś tam gdzieś słyszałem o nadchodzących Impalnę Nazarenię.
Wiadomo, niektórzy wydawcy robią to tak jak należy. Szkoda, że nie wszyscy.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#24

yog 6 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
6 lata temu
yog pisze:
6 lata temu
No ale poza tym, że Tomaszowi Gabrielowi te reedki nie pasują to jak widziałem zajebiste są i na bogato bardzo (winyle przynajmniej, na cd nie zwracałem uwagi).
A co tam jest na bogato?

Mialem re,dwa placki w lapach,ciezkie jak skurwysyn,ale co w srodku bylo,tego nie wiem bo sie w folie owinely.

Znajomy kupil re na CD,pozyczylem z ciekawosci.Jak to gralo?Jak bzy,bzy,bzy z telefonu.
Tak dokładnie to nie pamiętam, bo foty widziałem, ale pizdylion jakichś plakacików itp suweniry.

Tu masz na discogs obrazki elementów tego wydania To Mega Therion dla przykładu:

https://www.discogs.com/release/1050039 ... ion/images (te wszystkie rzeczy to duuuuże są).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#25

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Nie wiem z czego bili reedycje,ale FP jest zrealizowany tak,ze mozna podczas odsluchu zeby zbierac z sufitu.

Malo jest w Metylu tak dobrze zrealizowanych plyciw.

Edyta:Sorry za siedemnascie postow,ale czasami wgrywanie zdjatek sie muli.Jakby co mozna jebnac jeden.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#26

yog 5 lata temu

Podobno pobiły Tomka ćpuny jakie i ma rękę złamaną :(

Więcej info na blogu Wojownika: https://fischerisdead.blogspot.com/2018 ... tempt.html
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#27

Wędrowycz 5 lata temu

:(

Przykra sprawa, ale cóż, ludzkie ścierwo jest wszędzie i jak widać nie tylko maluczcy się muszą z nim borykać
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#28

Metalized 5 lata temu

Slaby jakiś wojownik, zamiast spuścić Hellhammera na wroga, zwłoki oponentów celtyckim mrozem skuć to tylko tuptupkonia zrobił heh. Czyli przekładając poprzednie zdanie na język polski- najbardziej lubie Hellhammer, potem starsze CFrost a Tryperkoń jakoś mnie nie porobiło za bardzo mimo prób
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#29

Nucleator 5 lata temu

Ja mam nieco na odwrót w stosunku do @Metalized, bo uważam, że takie Morbid Tales jednak bije na głowę wydawnictwa Hellhammer. I jak te drugie darzę niesłabnącą estymą, to jednak słuchając takich kompozycji jak Into the Crypts of Rays, Procreation (of the Wicked), Suicidal Winds czy kultowe Circle of the Tyrants słychać wyraźnie, jaki progres pod względem aranżacji się u nich dokonał. No i kocham brzmienie Chorobliwych Opowieści - tych gitar można słuchać w nieskończoność.

Do Triptykon początkowo nie byłem przekonany, ale Melana mnie kupiła, bo to wciągająca jak odkurzacz Zelmera płyta.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#30

yog 5 lata temu

Morbid Tales/Emperor's Return najlepsze ze wszystkiego, oczywista sprawa - połączenie opętania Hellhammer i wizjonerstwa Celtic Frost :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#31

Wędrowycz 5 lata temu

Zgadzam się z przedmówcami, choć u mnie najwyżej na podium i wszystkie ex aequo:

Hellhammer "Satanic Rites" i "Apocalyptic Raids"
Celtic Frost "Morbid Tales/Emperor's Return", "To Mega Therion" i "Monotheist".

Triptykon lubię, ale to już jednak nie ten poziom jest, czegoś brakuje. Ale koncertowo było bdb.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#32

pit 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Zgadzam się z przedmówcami, choć u mnie najwyżej na podium i wszystkie ex aequo:

Hellhammer "Satanic Rites" i "Apocalyptic Raids"
Celtic Frost "Morbid Tales/Emperor's Return", "To Mega Therion" i "Monotheist".
Mam tak samo.

Jest jeszcze Apollyon Sun o którym nikt zdaje się nie pamiętać. Może to i lepiej. Mimo że pewnie pomógł w wykrystalizowaniu koncepcji Monotheist, nawet jeśli tylko przez usunięcie pewnych pomysłów z systemu Toma.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#33

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

pit pisze:
5 lata temu
Jest jeszcze Apollyon Sun o którym nikt zdaje się nie pamiętać.
Co Ty pierdolisz?!?!?! :-p

Mam cedeka na polce,wrzucam do odtwarzacza czasami.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#34

yog 5 lata temu

Takie złoto:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#35

TITELITURY 5 lata temu

Metal, nie metal, poruchać lubi. Chociaż bałbym się szukać dziury w Kartoflandii, bo z opakowaniem często jest problem.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#36

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Takie złoto:

Gówno widzę!!!
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#37

Astral 5 lata temu

O proszę, co ten Tom??

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#38

yog 5 lata temu

Coś Tom mówił, że od dawna chciał trzecią część napisać, ale że (jakieś przyziemne problemy). I że jego bdb kolega od serca akurat jest szefem tego całego festiwaliku Roadburn i mu zaproponował, że może tam by swe dzieło zaprezentował, po raz pierwszy w całości. No a Tom: ojojojoj kolego to będzie kosztować, bom jest ciut nie Ryszard Wagner, a najważniejsza część trylogii nienapisana. A ten kolega że spoko na luzie, my tutaj mamy opcję, żeby grała z tobą holenderska Metropole Orkest, co w swoim dorobku np. nagrodę Grammy posiada. A Tom na to, że a jak tak, to można jak najbardziej, jeszcze jak.

^ opowieść "oparta na faktach"
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#39

Ryszard 5 lata temu

Daj lepiej linka...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#40

yog 5 lata temu

Gdybym miał to bym nie musiał rekonstruować wydarzeń, poszukaj se.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#41

pit 5 lata temu

A będzie dyrygował, czy coś? Dalej jest tak, że na Roadburnie jakaś kapela układa program?
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#42

Ryszard 5 lata temu

pit pisze:
5 lata temu
A będzie dyrygował, czy coś? Dalej jest tak, że na Roadburnie jakaś kapela układa program?
Mogłeś nie pytać.....

Obrazek

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

https://roadburn.com/band/tomas-lindberg/

Nigdy tam nie pojechałem bo nie znam nikogo kto chciałby... :(
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#43

pit 5 lata temu

Może mimo wszystko ma dobry gust?
HUMAN
Tormentor
Posty: 1563
Rejestracja: 7 lata temu

#44

HUMAN 5 lata temu

nowy Triptykon mogłby wreszcie Mistrz nagrać !!!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#45

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

HUMAN pisze:
5 lata temu
nowy Triptykon mogłby wreszcie Mistrz nagrać !!!
W klimacie 'Cold Lake' najlepiej!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#46

yog 5 lata temu

Od czasu do czasu bym słuchał, jak i Cold Lake :D Najgorsze tam są teksty (aż wzdryga) i wokale, reszta nawet spoczko heavy metal ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#47

deathwhore 5 lata temu

Ja bym widział coś w klimacie "Prototype". Bez wątpienia jeden z moich ulubionych materiałów Celtic Frost w ogóle. Morbid Angel wydając Illus Dildus Inanus nie byli nawet w 10% tak odważni jak Celtic Frost wtedy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#48

yog 5 lata temu

A na francuskim Hellfeście dla odmiany Tomek też hajsu narobi z okazji:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#49

DiabelskiDom 5 lata temu

Obrazek

|
|
|
-----
|

Obrazek
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#50

yog 5 lata temu

Też na to zwróciłem uwagę. Jak to mawiają: great minds think alike ;)

PS. Rzekomo ma z tego wyjść jakaś koncertówko-EP-ka.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Metalownia”