Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Re: Behemoth

#751

Vortex 3 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
3 lata temu
Bendom fajerwerki,odwrocone krzyze,czaszki i straszni chlopcy grajacy wesole piosenki.
Jasna rzecz, tymczasem moja konkubina oglądała kilka dni temu TVN Style i tam Pan Nergal wypowiadał się bardzo CIEPŁO, o wizerunku Andrzeja "Piaska" Piasecznego....
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#752

TITELITURY 3 lata temu

Nergal wypowiadał się bardzo CIEPŁO, o wizerunku Andrzeja "Piaska" Piasecznego....
Moda na pedalstwo w naszym kraju rośnie. Nergal na pewno wyhaczyl sukces jaki dzięki pedałowi osiągnęły Biesy, a że muzycznie jego chujowa kapela to padaka od jakiejś dekady lub dwóch, to powiedzenie w TVNie, że się lubi w czoko tylko przysporzy popularności, nawet jeśli się jednak wie do czego służy dupa. Nie zapominajmy, że w tym kraju jakiś schizofrenik uważający się za kobietę uzbierał już 270 000 zł. Zatykanie dupy Chujem, to dziś prawdziwa żyła złota, a czego nie robi się dla pieniędzy?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#753

Ryszard 3 lata temu

Czym więc jak nie pedalstwem jest także życie cudzym pedalstwem, kibicowanie pedalstwu, śledzenie pedalstwa, ciągle gadanie o pedalstwie. Może profilaktycznie trzeba koledze uciszacza w dupę. :D Coś w tym jest. Głodny zawsze o kakao. :) We Francji np. awangardowi blackmetalowcy lubią dotykać siusiaków kolegów z zespołu. Lubisz francuski bm?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#754

TITELITURY 3 lata temu

Lubię dotykać w siusiaka przećpanych polskich Anglików. :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#755

Ryszard 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
Lubię dotykać w siusiaka przećpanych polskich Anglików. :D
Rozumiem. Po prostu mu powiedz. Porozmawiaj z nim. ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#756

Nekroskop 3 lata temu

Akurat Piasek nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym i jego domniemany homoseksualizm nigdy nie został przez niego skomentowany. Nic nie mam do takich ludzi i nie wiem, o co ten gul. To wręcz ironiczne, że Nergal wypowiada się o jego wizerunku.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#757

Zsamot 3 lata temu

DiabelskiDom pisze:
3 lata temu
Destro pisze:
3 lata temu
Najlepiej skwitował to, swoim listem otwartym Piotr Weltrowski.
Atencyjny chłoptaś płaczący w internecie w sprawie innego atencyjnego chłoptasia. Śmiech na sali.
Weltrowski, który u mnie stracił cały szacunek, jak chciał mu wyrazić żal- to na solo strzał w ryj, a nie płacze jak jakieś gwiazdki pop przepychanki w necie. Kutas, nie kolega.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#758

Nekroskop 3 lata temu

Konopnicka swego czasu trafnie podsumował sytuację:

Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#759

Hajasz 3 lata temu

Konopnicka jest z LGBT i wstawianie tekstów tego gościa to nietakt. Penetroniusz zaraz wyruszy ze Szczecina.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#760

TITELITURY 3 lata temu

Poczekaj, tylko zrobię kupę!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#761

pit 3 lata temu

Konopnicka to prawdopodobnie największy pajac z tej trójki.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#762

Nekroskop 3 lata temu

Nie wiem; kiedyś kumpel podrzucił mi do niego link i od tamtej pory czasem, rzadko, jakiś jego wpis przeczytam. Jego poglądy polityczne nie są mi znane.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#763

pit 3 lata temu

Raczej chodzi mi o jego tendencje pisania, że zna coś od wieków, kiedy na masterfulu podsunęli mu to kilka lat wcześniej i oczy wychodziły mu z orbit ze zdziwienia. No ale przybił piątkę Blackiemu z Voivod, przeto jest namaszczony. ;)
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#764

Nekroskop 3 lata temu

pit pisze:
3 lata temu
Raczej chodzi mi o jego tendencje pisania, że zna coś od wieków, kiedy na masterfulu podsunęli mu to kilka lat wcześniej i oczy wychodziły mu z orbit ze zdziwienia. No ale przybił piątkę Blackiemu z Voivod, przeto jest namaszczony. ;)
Lecenie sobie w chuja jest rzeczą obligatoryjną, jeśli chcesz zrobić karierę jako blogger/vlogger. Nikogo nie interesuje twoje nudne życie, a pajacowanie może trafić na dobry nawóz i się przyjąć. Żeby nakręcić nawet byle „moja REAKCJA na…” trzeba coś obejrzeć kilka razy albo solidnie przesłuchać i zastanowić się, gdzie się zdziwić, wzruszyć, gdzie jebnąć minę osoby upośledzonej itd.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#765

yog 3 lata temu

Historie Marii Konopnickiej są zmyślone?! Niesłychane! Kto by pomyślał! Skandal!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#766

TITELITURY 3 lata temu

Wolałem go od "twojej starej trotzky" , kimkolwiek jest. Facet utrzymuje się z pisania o muzyce, a przynajmniej na tym trochę zarabia. Nie czytam jego pierdolenia, ponieważ uprawia wodolejstwo jak my tutaj, ale nie powiem, żebym mu tego nie zazdrościł.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#767

Ryszard 3 lata temu

Jak wyżej. Zamiast zachwycać się pierdoleniem innych, sam pierdole swoje własne farmazony na forum. Gdybym jeszcze śledzić miał te wszystkie stronki.... Co nie znaczy że od głupiej okazji, fajnie jest popatrzeć na "inną", pojebaną inaczej perspektywę.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#768

yog 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
Wolałem go od "twojej starej trotzky" , kimkolwiek jest. Facet utrzymuje się z pisania o muzyce, a przynajmniej na tym trochę zarabia. Nie czytam jego pierdolenia, ponieważ uprawia wodolejstwo jak my tutaj, ale nie powiem, żebym mu tego nie zazdrościł.
Niestety, ale ani jeden, ani drugi się z pisania o muzyce nie utrzymuje. Z Noise jeszcze czasem może i co skapnie, ale Maria rozumie etos metalowca i ze swoich fantazji nic poza własną satysfakcją nie ma.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#769

Zsamot 3 lata temu

Jeżeli chodzi o mnie to każdy felietonista, którego czytam- a mało czytam, chyba tylko Marię sukcesywnie- to fajny punkt odniesienia, źródło inspiracji, czy też przypomnienia płyt, co pominąłem.

Jeżeli dzięki temu dany blogger ma bonusy- darmowe CD, bilety- bardzo dobrze, za "pracę" powinna być gratyfikacja.

Vblogi omijam.

Jak rozumiem- w temacie- to ten koncert będzie biletowany?

A będzie jakaś zniżka na ściąganie tego show?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#770

Epoxx 3 lata temu

Bilety za koncert online :D gruba akcja :D.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#771

Zsamot 3 lata temu

Przecież to nic nowego, zatem podnieta spóźniona. to jak film VOD. Tam też nie masz filmu w ręce, oglądasz i tyle. To tylko zapis wydarzenia. Ekskluzywny, zatem powiązany jest za daną opłatą.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#772

yog 3 lata temu

Co jest kurwa ekskluzywnego w koncercie online?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#773

Zsamot 3 lata temu

A rozumiesz znaczenie słowa ekskluzywne?
Że nie musi być za darmo. Masz film w TVP, a masz w Netflixie. Za jeden nie płacisz, za drugi płacisz.
Ogarniecie tę zależność?
Ja i tak nie widzę w tym problemu, bo to oczywiste, że jest to show, które jest związane z kosztami. I nie muszę go widzieć. Stwierdzam fakt.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#774

Belzebóbr 3 lata temu

Koncerty na jutube to przeżytek, teraz są gigi w grach mmo. Nie mogę się przestać śmiać z klipu do Forest, dajcie Adasiowi rolę w jakimś serialu fantasy na Netflixie gdzie będzie grał wiedźmę czy jakiegoś czarnego maga.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#775

yog 3 lata temu

Zsamot pisze:
3 lata temu
A rozumiesz znaczenie słowa ekskluzywne?
Że nie musi być za darmo. Masz film w TVP, a masz w Netflixie. Za jeden nie płacisz, za drugi płacisz.
Chyba Ci się pomieszało z nowomową płatnych kanałów sportowych z walkami Najmana.
ekskluzywny
1. «przeznaczony dla zamkniętej grupy osób»
2. «odgradzający się od ogółu albo od osób spoza pewnego kręgu»
3. «luksusowy, elegancki»
Ponawiam pytanie - co jest kurwa ekskluzywnego w koncercie online? Netflix, jeden z najpopularniejszych serwisów na świecie, jest ekskluzywny? To chyba Biedronka jest siecią ekskluzywnych marketów, bo za darmo nie rozdają produktów, a można je znaleźć też na śmietniku.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#776

Nekroskop 3 lata temu

Ja zawsze słowo ekskluzywny utożsamiałem z luksusowy, ale wg sjp.pwn.pl:

ekskluzywny
1. «przeznaczony dla zamkniętej grupy osób»
2. «odgradzający się od ogółu albo od osób spoza pewnego kręgu»
3. «luksusowy, elegancki»


Tak więc będzie to koncert dla zamkniętej grupy osób z biletami. ;)
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#777

Ryszard 3 lata temu

Czyli w dwóch, zamiast całej tej dyskusji, slowach: hasełko promocyjne.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#778

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Zsamot pisze:
3 lata temu
A rozumiesz znaczenie słowa ekskluzywne?
Że nie musi być za darmo. Masz film w TVP, a masz w Netflixie. Za jeden nie płacisz, za drugi płacisz.
Ogarniecie tę zależność?
Ja i tak nie widzę w tym problemu, bo to oczywiste, że jest to show, które jest związane z kosztami. I nie muszę go widzieć. Stwierdzam fakt.
Klik,klik w google bo pomyslalem ze Prl staje sie Rajem na Ziemi............. https://nto.pl/abonament-rtv-2020-ile-w ... 9-13771645 ..........a tu sie okazuje ze dupa zbita.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#779

Zsamot 3 lata temu

Nekroskop pisze:
3 lata temu
Ja zawsze słowo ekskluzywny utożsamiałem z luksusowy, ale wg sjp.pwn.pl:

ekskluzywny
1. «przeznaczony dla zamkniętej grupy osób»
2. «odgradzający się od ogółu albo od osób spoza pewnego kręgu»
3. «luksusowy, elegancki»


Tak więc będzie to koncert dla zamkniętej grupy osób z biletami. ;)
@yog 1 i 2 definicja...

Skoro próbujesz bawić się w semantykę, to tak Biedronka też będzie w sensie stricto wyłącznie dla tych, co płacą za towary. I to jest grupa odrębna względem tych, co nie kupują.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#780

deathwhore 3 lata temu

A ludzie kupujący w Biedronce należą do subkultury biedronkowców.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#781

Zsamot 3 lata temu

Mają nawet swoją kartę.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#782

dj zakrystian 3 lata temu

Najlepsze płyty Hehemoth: Evangelion, Satanist, Apostasy. Tuż za nimi Thelema6 i Satanist. Zośka i Demigod na trzecim miejscu. Tak sobie odświeżyłem dysko Adasia i tak to dziś oceniam.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#783

Marduk666 3 lata temu

dj zakrystian pisze: Najlepsze płyty Hehemoth: Evangelion, Satanist, Apostasy. Tuż za nimi Thelema6 i Satanist. Zośka i Demigod na trzecim miejscu. Tak sobie odświeżyłem dysko Adasia i tak to dziś oceniam.
Pewnie koledze chodziło (obok Thelemy) o Satanica? ;)

Z mojej strony krótko - jebać Behemoth ;)

EDIT: Chyba trochę nie fair więc - obecnie jebać bo kiedyś słuchałem oczywiście, że tak, ale tak po tej Thelemie to do zaorania całkowicie, ostatniej płyty nawet nie słuchałem.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#784

dj zakrystian 3 lata temu

Tak. O Satanica chodziło. Z rozbiegu pisałem... na Thelemie i Satanice niszczy uszy to striggerowane brzmienie perki. Sama muzyka jest wytrawna. Adaś pedał i celebryta, ale muzę przednią tworzy. Nawet ostatnia ma mocne punkty. Oddzielam artystę od jego dzieła, inaczej musiałbym wyjebać 80 proc zakupionych kaset i płyt😀
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#785

pro 3 lata temu

A tak na marginesie to jebać Behemoth, bo:

1) Nergal jest zjebem totalnym, który sprzeda nawet swojego diabła, byleby błyszczeć i kosić hajs?
2) Gra chujową muzę (mainstreamową, pod publiczkę, komercyjną, rockową)?
3) W dobrym tonie jest jebać Behemoth, inaczej jesteś skazany na wieczny ostracyzm?
Awatar użytkownika
Schoolboy
Posty: 86
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Legnica

#786

Schoolboy 3 lata temu

pro pisze:
3 lata temu
A tak na marginesie to jebać Behemoth, bo:

1) Nergal jest zjebem totalnym, który sprzeda nawet swojego diabła, byleby błyszczeć i kosić hajs?
2) Gra chujową muzę (mainstreamową, pod publiczkę, komercyjną, rockową)?
3) W dobrym tonie jest jebać Behemoth, inaczej jesteś skazany na wieczny ostracyzm?
Jesteś taki głupi od urodzenia czy przyszło tak ci z wiekiem?
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#787

Nathas 3 lata temu

Schoolboy pisze:
3 lata temu
Jesteś taki głupi od urodzenia czy przyszło tak ci z wiekiem?
LOL. 'Lepiej się nie odzywać i uchodzić za idiotę, niż odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości', Mark Twain.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#788

pp3088 3 lata temu

pro pisze:
3 lata temu
A tak na marginesie to jebać Behemoth, bo:

1) Nergal jest zjebem totalnym, który sprzeda nawet swojego diabła, byleby błyszczeć i kosić hajs?
2) Gra chujową muzę (mainstreamową, pod publiczkę, komercyjną, rockową)?
3) W dobrym tonie jest jebać Behemoth, inaczej jesteś skazany na wieczny ostracyzm?
Punkt 1 to prawda(chociaz ma plusik że wkurwiał fanatyków za czasów gdy występował w TVP), Punkt 2 akurat nie do końca bo The Satanist był fajnym albumem, nowy już nie. Punkt 3 kogoś jebać trzeba, ludzie to lubią.

Punkt 4 - Behemocz mało mnie obchodzi, ale szanuję że osiągnęli taki wielki sukces.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#789

Zsamot 3 lata temu

A ja lubię ten band. Praktycznie wszystko, co wyszło, to mam na fizyczniakach.

Koncerty są hiper profesjonalne. Czasem lepsze, czasem ok, ale nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu.

Cały band to fajny konglomerat osobowości. Co robi prywatnie Nergal mało mnie interesuje, zwłaszcza gdy ma się to nijak do muzyki.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
YellowTatiana
Posty: 3
Rejestracja: 3 lata temu

#790

YellowTatiana 3 lata temu

pro pisze:
3 lata temu
A tak na marginesie to jebać Behemoth, bo:

1) Nergal jest zjebem totalnym, który sprzeda nawet swojego diabła, byleby błyszczeć i kosić hajs?
2) Gra chujową muzę (mainstreamową, pod publiczkę, komercyjną, rockową)?
3) W dobrym tonie jest jebać Behemoth, inaczej jesteś skazany na wieczny ostracyzm?
Uważam, ze każdy z tych punktów to po części prawda.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#791

Marduk666 3 lata temu

pro pisze:
3 lata temu
A tak na marginesie to jebać Behemoth, bo:

1) Nergal jest zjebem totalnym, który sprzeda nawet swojego diabła, byleby błyszczeć i kosić hajs?
2) Gra chujową muzę (mainstreamową, pod publiczkę, komercyjną, rockową)?
3) W dobrym tonie jest jebać Behemoth, inaczej jesteś skazany na wieczny ostracyzm?
Pkt. 1 - Nergal może być nawet Rydzykiem, wisi mi to :)
Pkt. 2 - do mnie to co wydane zostało po Thelemie nie trafia, a starsze materiały znudziły się kompletnie i nawet sentyment nie pozwala do nich wracać.
Pkt. 3 - jebię to co mam ochotę jebać ;)
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#792

Nekroskop 3 lata temu

Zawsze śmieszy mnie "szanowanie kogoś za to, że odniósł sukces".

Wśród "największych" artystów są manekiny, które nie umieją śpiewać i dla których utwory piszą te same osoby. "Największy" zespół metalowy, Metallica, sprzedał się dawno, dawno temu i jest dziś kapelą, w której koszulkach chodzą celebryci nie umiejący wymienić jednego kawałka tego bandu.

Rozumiem szanowanie kogoś za innowację, jakieś przełomowe wydawnictwa, chlubną przeszłość przed naturalnym wypaleniem, ale sam sukces nie świadczy o walorach artystycznych.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#793

pp3088 3 lata temu

Nekroskop pisze:
3 lata temu
Zawsze śmieszy mnie "szanowanie kogoś za to, że odniósł sukces".

Wśród "największych" artystów są manekiny, które nie umieją śpiewać i dla których utwory piszą te same osoby. "Największy" zespół metalowy, Metallica, sprzedał się dawno, dawno temu i jest dziś kapelą, w której koszulkach chodzą celebryci nie umiejący wymienić jednego kawałka tego bandu.

Rozumiem szanowanie kogoś za innowację, jakieś przełomowe wydawnictwa, chlubną przeszłość przed naturalnym wypaleniem, ale sam sukces nie świadczy o walorach artystycznych.
Sukces w death metalu/black metalu/doom metalu/progu/avant-gardzie/grindcore czy chociażby w jazzie działa jednak inaczej, nikt im utworów nie pisze. Nie popadajmy w skrajność. Reszta metalu obchodzi mnie tyle co ulubiona pozycja seksualna Nergala(dla ciekawskich: sam, przed lustrem).
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#794

Nekroskop 3 lata temu

pp3088 pisze:
3 lata temu
Sukces w death metalu/black metalu/doom metalu/progu/avant-gardzie/grindcore czy chociażby w jazzie działa jednak inaczej, nikt im utworów nie pisze. Nie popadajmy w skrajność. Reszta metalu obchodzi mnie tyle co ulubiona pozycja seksualna Nergala(dla ciekawskich: sam, przed lustrem).
Nie twierdzę, że ktoś "im" pisze utwory, wskazywałem jedynie na to, że sukces komercyjny sam w sobie nie jest czymś godnym szacunku.
Awatar użytkownika
Schoolboy
Posty: 86
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Legnica

#795

Schoolboy 3 lata temu

Koleś masz dziwne podejście ale cool niech będzie. W zasadzie można przestać jeść chleb, pić wodę, nosić spodnie itp bo to też fanty, które odniosły komercyjny sukces.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#796

Nekroskop 3 lata temu

Schoolboy pisze:
3 lata temu
Koleś masz dziwne podejście
Ja? Przeczytaj swój post...
Awatar użytkownika
Schoolboy
Posty: 86
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Legnica

#797

Schoolboy 3 lata temu

Chodzę do technikum ekonomicznego i już w pierwszej klasie dowiedziałem się, że 3 najważniejsze istoty w ekonomii to popyt, podaż, komercyjny sukces. Jak twierdzisz, że komercyjny sukces nie jest godny szacunku to jak napisałem, nie noś spodni, nie korzystaj z auta albo kibla.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#798

Nekroskop 3 lata temu

W tym technikum przydałby ci się przedmiot o nazwie "Logika".

Nie rozmawiamy o komercyjnym sukcesie produktu, który zaspokoił jakieś istotne, cywilizacyjne potrzeby - mówimy o sukcesie komercyjnym w kontekście muzycznym. Oto najlepiej sprzedający się wykonawcy tej dekady:

1. Adele - 36.7 mln
2. Taylor Swift - 23.3 mln
3. Justin Bieber - 11.9 mln
4. Eminem - 11.3 mln

O ile Adele umie śpiewać i nagrała co najmniej kilka dobrych kawałków, o tyle trudno mówić o walorach artystycznych w przypadku drugiego i trzeciego miejsca (a nawet czwartego). Dlatego napisałem, że sukces SAM W SOBIE niekoniecznie świadczy o artyście.

Wreszcie, nie rozumiem, czemu miałbym przestać używać czegoś, co jest popularne, bo nigdzie nie sugerowałem, że sukces czegoś/kogoś świadczy o kimś/o czymś źle.
Awatar użytkownika
Schoolboy
Posty: 86
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Legnica

#799

Schoolboy 3 lata temu

Znasz się na muzyce pop i rnb? Zgaduję, że nie więc jakie możesz mieć pojęcie o walorach artystycznych ww wykonawców?
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#800

Nekroskop 3 lata temu

Schoolboy pisze:
3 lata temu
Znasz się na muzyce pop i rnb? Zgaduję, że nie więc jakie możesz mieć pojęcie o walorach artystycznych ww wykonawców?
Bo - sądząc po awatarze i twoich postach - w przeciwieństwie do ciebie mam uszy podłączone do sprawnie działającego mózgu.

Wróć do „Black Metal”