Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4160
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Kat

#301

DiabelskiDom 3 lata temu

Róże... to świetna płyta, ale akurat następujące po niej Szydercze Zwierciadło to też był bardzo dobry album. Dopiero na Biało Czarnej obniżyli poziom, ale i tak nie do poziomu słabego czy też złego. Chociaż najlepszym materiałem Kata ciągle jest i będzie już zawsze kultowy Oddech Wymarłych Światów.
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3140
Rejestracja: 5 lata temu

#302

kurz 3 lata temu

DiabelskiDom pisze:
3 lata temu
... najlepszym materiałem Kata ciągle jest i będzie już zawsze kultowy Oddech Wymarłych Światów.
najlepszym materiałem Kata ciągle jest i będzie już zawsze 666.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1562
Rejestracja: 7 lata temu

#303

HUMAN 3 lata temu

.....Bastard......
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#304

dj zakrystian 3 lata temu

Róże najbardziej eklektyczna płyta Kata. Od thrashowych gonitw, przez pewne wpływy groove do klimatycznych zabaw brzmieniem, jak Płaszcz Skrytobójcy czy Szmaragd Bazyliszka. Ten grovve jest tylko w refrenie Strzeż się plucia pod wiatr, ale dzięki wokalizom Romana brzmi to podniośle i mrocznie. Ostatni genialny Kat, to Szydercze Zwierciadło.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#305

karp 3 lata temu

Azael pisze:
3 lata temu
porwanie w satanistanie pisze:
3 lata temu
Wszędzie jest info, że wyszedł w 1986, tylko na metallum, że kwiecień 1985, ale to samo metallum twierdzi zarazem, że nagrano to październiku i listopadzie 1985, ergo wnioskuję, że ta piątka przy dacie wydania to po prostu literówka.
W intro na "38 Minutes Of Life", a w zasadzie "MINUTS" bo tak na pierwszym tłoczeniu mam :D, słychać że "jeszcze w tym miesiącu" pojawi się nowa płyta Kata Metal and Hell. Wg informacji na płycie, nagrań dokonano podczas koncertów w Spodku XII.86 - IV.87. Zatem MaH została wydana w tym przedziale czasowym.
W pierwszej kolejności nagrano szóstki, nagrania były w październiku w 1985. Wokale po angielsku nagrywali dopiero od listopada 1985. Pierwsze wydanie Metal&Hell wyszło w maju w 1986 na zachodzie, w październiku w Polsce wyszły szóstki. Tak przynajmniej rzecze Krzysztof Domaszczyński z Klubu Płytowego Razem w książeczce do wydania CD.

Spiker na "38 minutes of Life" zapowiada, że "niedługo ukaże się Metal&Hell" bo pierwsze polskie wydanie M&H wydał Pronit dopiero w kwietniu 1987.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#306

porwanie w satanistanie 3 lata temu

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#307

Vexatus 3 lata temu

Nie bądź wariatem, podetrzyj się Katem...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#308

Sacrum_Profanum 3 lata temu

Znalazłem genialną perełkę. Polecam sprawdzić, jeśli nie trafiliście wcześniej na ten rarytasik.

卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#309

Andrzej Oktawa 3 lata temu

To jest ten sam materiał co na bootlegu wydanym przez Wilczy Kutas Records?
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#310

Sacrum_Profanum 3 lata temu

Andrzej Oktawa pisze:
3 lata temu
To jest ten sam materiał co na bootlegu wydanym przez Wilczy Kutas Records?
Czuję się zobowiązany aby udzielić Ci odpowiedzi. Mianowicie, chuj wie, ja nie wiem.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#311

deathwhore 2 lata temu

Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#312

yog 2 lata temu

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#313

dj zakrystian 2 lata temu

Roman za dobrze nie wygląda, ale o dziwo jest w dobrej formie. Oby wyszedł z tego. Wśród gości brak Irka Lotha i Kałboja.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#314

Zsamot 2 lata temu

Kat dał we Wrocku super koncert. Muzycznie perfekcyjnie, a i Romek był naprawdę w dobrej formie, acz czuć, ze coś złego się tam dzieje, bo wyglądał jak kościej. A z 2 lata temu w Aleksandrowie Łódzkim jak był prywatnie, to miał słuszne gabaryty.

Niestety, na koncert nie dam rady, będę na Summer Dying Loud i po prostu o ile logistycznie byłaby szansa, to nie sądzę, bym znajomych namówił...

Patrząc na listę gości na koncercie, to jest zacna, kto nie będzie a grał z Romkiem, ba- zna się z Romkiem od lat, to po prostu po ludzku niech się wstydzi. Bo można się kłócić, obrażać, ale tu jest potrzeba wyższego rzędu. No nic, może będą jakieś okazje do wsparcia. DVD na pewno kupię.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2948
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#315

Szajtan 2 lata temu

Piękna inicjatywa i niezwykły koncert! Kto może, powinien być. Link do wydarzenia poniżej. Sprzedaż biletów ma podobno ruszyć już dziś.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#316

dj zakrystian 2 lata temu

Swoją drogą Romek ma już ukończoną płytę solową pt Luft. Ma to być kontynuacja klimatów znanych z Wody. Przyznam, że jestem ciekaw rezultatu. Długo kazał czekać na ciąg dalszy żywiołów. Luft - powietrze, zostały ziemia i ogień. Oby mu piekło pozwoliło dokończyć dzieła.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 889
Rejestracja: 6 lata temu

#317

Nathas 2 lata temu

Mam spore obawy, że kolejnych żywiołów możemy nie doczekać... w każdym razie Luft z autografem zamówiony dzień po ogłoszeniu przedsprzedaży, dwie mptrójki już dotarły i klimatycznie, balladowo podobnie do Wody. Z koncertem mam teraz ten sam dylemat co @Zsamot , niby z SDL dałoby radę bryknąć tym bardziej, że i tak tamtędy wracam, choć planowałem popić i wrócić w poniedziałek ;) Ale z drugiej strony - czwarta fala już będzie, koncert w klubie, nie wiadomo czy nieszczepów wpuszczą, czy się w ogóle odbędzie...
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#318

IrasArgor 2 lata temu

Też nie mogę jechać do Wrocławia, ale Romek gra w najbliższym czasie jeszcze kilka koncertów, sam wybieram się w sobotę do Dąbrowy Górniczej, także postaram się tam na miejscu jakiś merch kupić i w ten sposób go wspomóc.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#319

Zsamot 2 lata temu

dj zakrystian pisze: Swoją drogą Romek ma już ukończoną płytę solową pt Luft. Ma to być kontynuacja klimatów znanych z Wody. Przyznam, że jestem ciekaw rezultatu. Długo kazał czekać na ciąg dalszy żywiołów. Luft - powietrze, zostały ziemia i ogień. Oby mu piekło pozwoliło dokończyć dzieła.
Niestety, za długo się ociągał. Ale liczę, że Luft jednak na żywo coś zaśpiewa...



A teraz żenada poziom milion:

kutafon lUCZYK w natarciu:

https://www.terazmuzyka.pl/zbieraja-pie ... nipulacja/
Z przykrością informujemy o manipulacji Antyradia która dotyczy zbiórki pieniędzy dla byłego wokalisty KATa Romana Kostrzewskiego.Zespół KAT nie zbiera pieniędzy dla Kostrzewskiego i nie zagra specjalnego koncertu !

Jak wiadomo tego typu zbiórki to pretekst do darmowej reklamy, która przynosi wymierne zyski finansowe. Wśród zbieraczy są byli członkowie grupy KAT, co nie zmienia faktu że nie mają oni od lat nic wspólnego z zespołem KAT.

Roman Kostrzewski w 2004 roku został usunięty z zespołu KAT a jego miejsce zajął Henry Beck z którym KAT nagrał album „Mind Cannibals”. Obecnie jak wszystkim wiadomo (oprócz Antyradia i Kamila Kacperskiego ) wokalistą zespołu KAT jest Qbek Weigel z którym nagraliśmy albumy „Without Looking Back” i „Last Convoy”. Albumy są wydane przez niemiecką wytwórnię PURE STEEL RECORDS.

– napisał muzyk. I dodał:

Wszystkim uczestnikom koncertu życzymy skomponowania kilku utworów dla Romana Kostrzewskiego i przekazania mu zysków, tantiem i własnych honorariów z ich sprzedaży. Posługiwanie się starymi utworami innych autorów dla wzbudzenia współczucia fanów to takie pójście po najmniejszej lini oporu. To również potwierdzenie że Kostrzewski bez starych utworów KATa nic nie znaczy.

Polecam zrobić wieczorek z tekstami Kostrzewskiego. Można się ładnie ubrać i deklamować znane cytaty. Będzie uczciwie i oryginalnie.

Tylko do czego będą fani skakać ?

Cały wpis, który budzi spore kontrowersje, znajdziecie poniżej:

Oświadczenie odnośnie zbiórki pieniędzy dla Kostrzewskiego. Z przykrością informujemy o manipulacji Antyradia która…
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#320

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Czyli jednak nie tylko odklejony pajac, ale i zwykła kurwa.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#321

Zsamot 2 lata temu

Po prostu zwykły chuj.

Ja w swej naiwności widziałem cały skład, co odegra "Łzę dla...", a ten tu kurwa wyleciał z takimi gównianymi zarzutami, że ręce opadają.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2948
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#322

Szajtan 2 lata temu

Nie spodziewałem się takiego poziomu żenady po nikim. Tyle dobrze , że teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości z kim mamy do czynienia.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#323

IrasArgor 2 lata temu

Nawet nie wiadomo jak to skomentować, Luczyk to podły chuj.

Niech siedzi w swojej jaskini przekonany o swojej zajebistości, jako kolejny talent niezrozumiany za życia, nie on pierwszy...
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#324

dj zakrystian 2 lata temu

Luczyk to śmieć. Nawet w takiej sytuacji nie potrafi schować swej pierdolonej dumy. Oby mu ptak nasrał na ten kałbojski kapelusz. Liczyłem, że co prawda nie będzie się pojednywał z chorym Romkiem, ale łaskawie będzie trzymał mordę w kubeł. Nic z tego...
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#325

TheAbhorrent 2 lata temu

Koleś ma jakiś problem z własną wartością. Brakuje mu chyba uznania, że to on skomponował większość kultowego materiału KATa. Inaczej nie potrafię zrozumieć dlaczego koleś zachowuje się jak skończony kutas. To teraz to przecież tylko kolejny epizod, serial trwa od dawna.
Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#326

dj zakrystian 2 lata temu

Jest głównym autorem na 666 i OWŚ. Od Bastard dzielił się komponowaniem z Jackiem Regulskim i Krzysztofem Osetem. Natomiast na Różach i Szyderczym jest tylko po dwa numery autorstwa Kałboja.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#327

dj zakrystian 2 lata temu

Na pamiętnym dvd Somewhere in Poland miał zagrać jako drugi wiosłowy Valdi Moder, jednak Kałboj stwierdził, że jest niegodzien. Czasem jednak słychać tam dodatkową gitarę. To nic dogranego w studio. Zza kurtyny pitolił ich ówczesny techniczny, Mleczaj. Bo przeca jak to wpuścić technicznego na scenę? To najlepiej świadczy o charakterze i zjebiźmie Lubczyka.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#328

Elementw 2 lata temu

Potwierdzam, przy ,,Łzie" nawet widać gitarzystę za kulisą.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1836
Rejestracja: 7 lata temu

#329

Blind 2 lata temu

Burak jak chuj i nie dziwi oburzenie ludzi oraz wszelkie zniewagi, bo kurwa, od dłuższego czasu sobie grabił, a wczoraj przeszedł jakiekolwiek granice. Nie ma w tym człowieku żadnego wyczucia czy autorefleksji. Facet, z którym przez wiele lat dzielił scenę może lada moment umrzeć, a ten pierdoli farmazony o przeszłości i dorzuca jakieś złośliwe wstawki. Ktoś w ogóle słucha tego nowego Luczyfera? Przecież to pewnie nawet blado wypada przy studentcore i nadawałoby się idealnie na dożynki. Szkoda, że choróbsko zazwyczaj wybiera tych nienagannych, porządnych ludzi, a takie szumowiny stąpają po tym padole.
Kowboj David Vincent zarzuca lasso i rucha w dupsko kowboja Luczyfera.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2948
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#330

Szajtan 2 lata temu

Myślałem że dna jakie zaprezentował Luczyk nie da się przebić. Ludzie jednak potrafią zaskakiwać - szkoda tylko że zazwyczaj w wyjątkowo parszywy sposób - i oto jeszcze tego samego dnia na profilu "Kat Historia" pojawił się jeszcze bardziej obrzydliwy wpis.

Obrazek
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#331

Vortex 2 lata temu

Naprawdę jesteśmy bardzo specyficzną nacją....
"Between Shit and Piss we are Born"
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#332

IrasArgor 2 lata temu

Sam fakt, że Luczyk pisze z jakiegoś alterkonta to już pierwsza żenada, a jej treść? Nie życzę nikomu śmierci czy raka bo wierzę, że karma ma to do siebie, że lubi wracac, niemniej życzę Luczykowi by kiedyś się znalazl w sytuacji w której będzie musiał zweryfikować to kim jest. Teraz nawet nie warto nawet na niego splunąć...
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5276
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#333

Hajasz 2 lata temu

Aby ostudzić wasze emocję powiem tylko tyle, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze!!! A nie, to wszyscy znają.

Tak na poważnie to prawda leży zawsze gdzieś po środku a jedyne co w tej sytuacji jest niesmaczne to podobnie jak w przypadku Batushka cała akcja rozgrywa się w necie na oczach wszystkich.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1836
Rejestracja: 7 lata temu

#334

Blind 2 lata temu

Pieniądze pieniędzmi, ale no Romek ma raka, więc z samej ludzkiej przyzwoitości mógłby zamknąć ryj. Powinien mu dziękować za to, że kładł wokale na klasycznych albumach. Ja to inne pokolenie i na Kacie się nie wychowałem, ale no nie umiem sobie wyobrazić, by ktoś inny mógł tak zajebiście zaśpiewać w "Zawieszony Sznur" albo "Diabelski Dom cz. II".
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5276
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#335

Hajasz 2 lata temu

Choroba chorobą to fakt ale ekonomia rządzi się swoimi prawami i nawet daleko nie trzeba szukać bo na naszym rodzimym podwórku niedawno był podobny przykład z Budką Suflera.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#336

TheAbhorrent 2 lata temu

Kto prowadzi ten profil KAT historia? Czyżby sam Luczyk? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#337

yog 2 lata temu

Luczyk (co się okazało chyba przy jakimś facebookowym błędzie, jak wyświetlał autorów postów na stronach) ze swoim przydupasem i jednocześnie chyba menadżerem, który go zawsze broni niezależnie od absurdalności takiego stanowiska, szkoda sobie głowę tym profilkiem zawracać.

Kiedyś tam była jakaś śmieszna dyskusja w której Kat Historia wykładał chyba Osetowi jak pisali piosenki na któryś album.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#338

EdusPospolitus 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Luczyk (co się okazało chyba przy jakimś facebookowym błędzie, jak wyświetlał autorów postów na stronach) ze swoim przydupasem i jednocześnie chyba menadżerem, który go zawsze broni niezależnie od absurdalności takiego stanowiska, szkoda sobie głowę tym profilkiem zawracać.
Obrazek

Dowut rzeczowy
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#339

Zsamot 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Choroba chorobą to fakt ale ekonomia rządzi się swoimi prawami i nawet daleko nie trzeba szukać bo na naszym rodzimym podwórku niedawno był podobny przykład z Budką Suflera.
Tu nie chodzi o pieniądze. Bo nikt od Luczyka nie chce kasy. A o ludzką przyzwoitość.

Wystarczyłoby powiedzieć- że życzy zdrowia dla Romka bo jednak za nimi sporo wspólnych lat. I jeżeli nawet na tyle go nie stać, wystarczyłoby ryj trzymać na kłódkę.

A ten drugi wpis, jako fake konto jest jeszcze chyba lepszym przykładem, jaki to zawistny dupek. Ale spokojnie. Koncert się uda, Romek wyzdrowieje, a tego chuja to chyba tylko w Kamerunie ktoś wpuści do klubu.

Ja tylko się dziwię muzykom z jego kapelki. Ja bym po takim syfie spierdalałbym z tego KAT w tempie ekspresowym.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5276
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#340

Hajasz 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Hajasz pisze:
2 lata temu
Choroba chorobą to fakt ale ekonomia rządzi się swoimi prawami i nawet daleko nie trzeba szukać bo na naszym rodzimym podwórku niedawno był podobny przykład z Budką Suflera.
Tu nie chodzi o pieniądze. Bo nikt od Luczyka nie chce kasy. A o ludzką przyzwoitość.
Zawsze chodzi o pieniądze. Pan Luczyk chętnie by przygarnął trochę grosza z tego koncertu a może nawet więcej niż trochę.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#341

CzłowiekMłot 2 lata temu

Gdyby chodziło tylko o pieniądze to pan Luczyk schowałby dumę do kieszeni i zarobiłby i grosza i punktów szacunku, a tak mamy tu do czynienia z pieniactwem małego człowieczka. Pies mu mordę lizał.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5276
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#342

Hajasz 2 lata temu

Można się dąsać a nawet w miejscu tupać w szale nogami ale w jednym zdaniu niestety powiedział prawde.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#343

CzłowiekMłot 2 lata temu

No wiadomym jest, że Romek trzepie hajs na graniu utworów starego Kata i niczego spektakularnego nie nagrano pod nowym szyldem, ale sam Luczyk też się nie popisuje nową twórczością. Była jakaś rozprawa sądowa i wyrok stwierdzający, ze Katowi z Romanem nie wolno grać tych kawałków i na nich zarabiać? Pytam, bo nie śledziłem na bieżąco.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#344

Zsamot 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Można się dąsać a nawet w miejscu tupać w szale nogami ale w jednym zdaniu niestety powiedział prawde.
Nikt nie oczekuje zasadniczo od Romka z Katem niczego innego jak starych utworów. Fajnie jak coś nowego nagra. Jak Popiór. Bo to rzeczywiście dobry album. Bo biało Czarna jest trudnym i mało przejrzystym albumem.

A mądrości Luczyka to takie jak zasłyszane od rodziców i w szkole, że od głośnego słuchania można słuch zniszczyć. Każdy je zna i ma je w dupie. Ten sam poziom zainteresowania adresata.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#345

porwanie w satanistanie 2 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
2 lata temu
Była jakaś rozprawa sądowa i wyrok stwierdzający, ze Katowi z Romanem nie wolno grać tych kawałków i na nich zarabiać?
Raczej ciężko by było, skoro Roman jest ich współautorem :)
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#346

CzłowiekMłot 2 lata temu

No właśnie, więc o co ta cała inba?
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#347

TheAbhorrent 2 lata temu

Luczyka zżera jakaś frustracja, niedowartościowanie. Uważa pewnie, że miał więcej zasług dla KATa niż mu się przypisuje i jest wkurzony, że w obiegowej opinii KAT = Kostrzewski. Inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć błazenady, którą uskutecznia od lat (deprecjonowanie Romana i pisanie peanów o sobie w 3 osobie na anonimowym profilu?). Dodajmy, że jego płyty to gówno, na żywo nikt go nie chce. Wydaje to gówno za granicą, gdzie jeszcze nie załapali dramy. Może to jakaś mega depresja, która tak się objawia?

Tak jak zostało tu powiedziane, takie historie się zdarzały chociażby w Budce Suflera. Tylko tam chyba szło bardziej o hajs niż o uznanie? Na świecie też inby trwały, poza wspomnianymi grupami niejaki Axl Rose twierdził, że Slasha trzeba wyciąć, reunion będzie możliwy bez niego jak on umrze i w tym życiu razem na scenie nie staną. A potem jak stanęli trasę nazwali z tego powodu "nie w tym życiu" :D Oby panowie z KATa też zdążyli się pogodzić, bo takie inby nikomu nie służą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#348

Sacrum_Profanum 2 lata temu

Dupa starego cepa boli i tyle, szuka sensacji, zesrał się nie pierwszy i jak mniemam nie ostatni raz. Muzyką nie powojuje, bo kto normalny poleci kupić płyty/na koncert jakiegoś hujwi metalowego trepa w cygańskich mokasynach żenady?

A Roman? Prawilnie przypominam, jak dowiedział się ostatnio o zbiórce $ na jego zabiegi medyczne, kazał oddać hajs, bo uznał że tak nie będzie, że fani na niego zbierają i to pokazało kto nadal ma w sobie ludzkie wartości i nie węszy wszędzie łatwego zarobku, żerując na innych, a kto jest tylko chodzącym ciałem, z przerostem ego i bolącą dupą, bez krzty człowieczeństwa.

Chuj ci w dupę lubczyk, a Romkowi zdrowia.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#349

Pogan696 2 lata temu

Luczyka zżera zazdrość od lat, bo nie jest w stanie zrobić KAT Luczyka, zamiast Kostrzewskiego. Dwa. Luczyk ma coś z beretem, bo to nie pierwsza jego słaba akcja. 3. Na miejscu Romka sprzedał bym starą, tylko żeby się wyleczyć z tego gówna jakim jest RAK. Dobrze wiemy, że można być słodkopierdzącym typem, ale gdy przyjdzie KOSA, to trzeba uruchomić wszystkie możliwości. Nikomu nie życzę raczycha (nawet Luczykowi) i mam nadzieję, że Romek pociągnie jak najdłużej. Legenda i twórca polskiej sceny. Luczyk przy nim to chuj do szczania i jestem za tym, aby ograniczyć starym pierdom dostępu do neta.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#350

dj zakrystian 2 lata temu

No mnie zadziwił Romek, że nie chce zbiórek czy żebractwa a woli by wesprzeć go kupując merch czy płyty. Uczciwie woli zarobić. Do tego gra koncerty i jest w dobrej formie pomimo, że jego wygląd sugeruje co innego. Wokalnie jest lepiej jakza czasów Biało Czarnej. Pewno ma na to wpływ, że odstawił szlugi i alko, bo nie oszukujmy się, lubił popłynąć o czym zresztą wspomina w książce Głos z Ciemności. Luczyk to niedowartościowany narcyz ale mimo jego chujowej postawy trudno mu odmówić kunsztu gitarowego. Słuchał ktoś płyty Dużo Dobrych Dźwięków, gdzie kałboj gra z polskimi jazzmanami? Wyszło to jakoś rok czy dwa przed Bastard, stąd jego granie stało się bardziej wyrafinowane. Również jechane powszechnie Mind Cannibals to całkiem udana rzecz, pełna rewelacyjnych solówek kałboja.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Thrash Metal”