Top 3

Morbid Visions
13
7%
Schizophrenia
34
19%
Beneath the Remains
42
24%
Arise
45
25%
Chaos AD
18
10%
Roots
13
7%
Against
2
1%
Nation
1
1%
Roorback
1
1%
Dante XXI
2
1%
A-Lex
1
1%
Kairos
1
1%
The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart
4
2%
 
Liczba głosów: 177

Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#201

Vortex 4 lata temu

Dobra uderzam się mocno w pierś. Tak "Mashine Messiah" nadal mi się podoba, ale "Quadra" to lipa. Strasznie nierówne mają te materiały. Walić tą kiedyś kultową kapelę 😁
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#202

Vortex 4 lata temu

"Machine Messiah" żeby nie być gołosłownym, odsluchany poraz kolejny. To naprawdę dobry album, nie mający za wiele wspólnego ze starą Sepą.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#203

Zsamot 4 lata temu

Stanowczo to już inna kapela, czy walić to nie wiem, ale stanowczo nie mają u mnie kredytu zaufania, bym w ciemno kupił album. Mnie poprzednia nie zachwyciła, Between był ok.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#204

dj zakrystian 4 lata temu

Poprzednia płyta była całkiem znośna. Na ostatniej też kilka dobrych numerów. Patrząc na aktualną formę koncertową Maxa i Sepultury, to niestety Zielony Murzyn niszczy starszego z Cavalerów charyzmą choć i tak daleko temu do tego co Sepa prezentowała na początku lat 90 tych.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#205

Zsamot 4 lata temu

Jeżeli uznać, że z Greenwayem to inna kapela, to ostatni, najnowszy album jest ciekawy. Dosyć sporo dobrych pomysłów, które mocno tracą, gdyby odbierać je jako utwory TEJ Sepultury. W każdym razie album u mnie zwyżkuje. Zobaczymy, czy za jakiś czas tego nie odwołam. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#206

CzłowiekMłot 3 lata temu



Mały powrót do ekologicznych tematów z „Roots”.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#207

mork 3 lata temu

Kawałek fajny ale odnośnie teledysku to ja rozumiem, że pandemia, kwarantanna i te sprawy ale mogli już sobie darować te ujęcia z domowego zacisza. Ani to wygląda a tylko psuje klimat teledysku. Andreas i Eloy jeszcze postarali się o jakąś scenerię ale Derrick na tle żywopłotu i (zwłaszcza!) Paulo przy framudze to już chyba bardziej na odpierdol się nie dało.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1005
Rejestracja: 6 lata temu

#208

Molotow 666 3 lata temu

Wszystko jest dobrze zrealizowane, ale ten tapir w nocy na samym początku!?!? To najbardziej drażni...
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#209

Nekroskop 3 lata temu

Dobrze zrealizowane? Ten klip wygląda jak połączenie przypadkowego filmu przyrodniczego National Geographic z jakimś youtubowym coverem. Ogólnie mało to inspirujące, delikatnie rzecz ujmując, a zamysł był chyba dokładnie odwrotny. Natomiast za growle na tle żywopłotu należy się jakaś nagroda.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#210

porwanie w satanistanie 3 lata temu

Molotow 666 pisze:
3 lata temu
Wszystko jest dobrze zrealizowane, ale ten tapir w nocy na samym początku!?!? To najbardziej drażni...
MASZ MNIE TAPIRZE

Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#211

CzłowiekMłot 3 lata temu

mork pisze:
3 lata temu
Kawałek fajny ale odnośnie teledysku to ja rozumiem, że pandemia, kwarantanna i te sprawy ale mogli już sobie darować te ujęcia z domowego zacisza. Ani to wygląda a tylko psuje klimat teledysku. Andreas i Eloy jeszcze postarali się o jakąś scenerię ale Derrick na tle żywopłotu i (zwłaszcza!) Paulo przy framudze to już chyba bardziej na odpierdol się nie dało.
No Derrick na ogródku działkowym, areszt domowy basisty i zdjęcie wirusa to faktycznie śmiech na sali. Kawałek zacny, wszystko byłoby cacy gdyby nie ten cyrk.

W między czasie nagrali też szereg szlagierów Sepy z różnymi znanymi personami ze światka. Oczywiście każdy w innym miejscu, bo #zostań w domu 🙃






Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#212

CzłowiekMłot 3 lata temu

Coś dla fanów epoki przedkisserowej. Jairo Guedz, gitarzysta Sepy z lat 1985-87 powołał do życia zespół The Troops of Doom. Premierę debiutanckiej epki zatytułowanej „The Rise of Heresy” Zaplanowano na 9 października. Poniżej linki do YouTube, z których jeden w shoutboxie wrzucił @HUMAN i link do strony z półminutowymi zajawkami epki do odsłuchu.





https://www.thetroopsofdoom.com/
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#213

EdusPospolitus 3 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu

W między czasie nagrali też szereg szlagierów Sepy z różnymi znanymi personami ze światka. Oczywiście każdy w innym miejscu, bo #zostań w domu 🙃






Instrumentalnie to to nawet dobrze brzmi, ale wokale i "wczucie" Greena to jakaś totalna padaka :) Nie mniej jednak plus taki, że "odświeżyli" parę utworów, których obecnie Cavalera nie grywał zbytnio na żywo.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#214

Vortex 3 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu


Mały powrót do ekologicznych tematów z „Roots”.
Może Greta Thunberg zacznie się metalem interesować :geek:
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#215

CzłowiekMłot 3 lata temu

Kolejny cover od Sepy:

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5473
Rejestracja: 6 lata temu

#216

pit 3 lata temu

Hehe. Dobry cover.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#217

Pogan696 3 lata temu

Cover idealnie nadający się do radia jak ostatnie wypusty Machine Head. Z Greena kawał chłopa, ale wokalnie dusi się od dwudziestu lat.
Awatar użytkownika
perun
Posty: 57
Rejestracja: 3 lata temu

#218

perun 3 lata temu

Czasami wciąż jednak lubię posłuchać starszych wydawnictw. Nowe też śledzę z zaciekawieniem. Po odsłuchaniu 'Mediatora' byłem pod ogromnym wrażeniem. Ciężko, dusznawo - spodobało mi się. Pomyślałem, że zespół idzie w dobrym kierunku. Ale potem pojawił się 'Machine Messiah' i mój entuzjazm osłabł, a przy najnowszym 'Quadra' to już całkowicie wysechł. A szkoda..
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#219

CzłowiekMłot 3 lata temu

Dziś urodziny obchodzi nie kto inny jak Zielony Dźwig, GREENWAY, Kunta Kinte, Mudżaj, Wasz Ulubiony wokalista brazylijskiego Grobu - DERRICK GREEN!
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#220

dj zakrystian 3 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Dziś urodziny obchodzi nie kto inny jak Zielony Dźwig, Kunta Kinte, Mudżaj, Wasz Ulubiony wokalista brazylijskiego Grobu - DERRICK GREEN!
Daruj sobie te rasistowskie żarty. Sepultura z Greenwayem wstała z kolan. Godnie zastąpił otyłego alkoholika Cavalerę😷
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#221

Pogan696 3 lata temu

dj zakrystian pisze:
CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Dziś urodziny obchodzi nie kto inny jak Zielony Dźwig, Kunta Kinte, Mudżaj, Wasz Ulubiony wokalista brazylijskiego Grobu - DERRICK GREEN!
Daruj sobie te rasistowskie żarty. Sepultura z Greenwayem wstała z kolan. Godnie zastąpił otyłego alkoholika Cavalerę😷
Musiała wstać z kolan, bo odejście Maxa było strzałem. Jednak i ta myślę, że dalsza kariera Sepy z Maxem i tak nie miałaby racji bytu. Chłop po przejściach i do tego ostre jaranie. Oczywiście nie jest to poziom Barnes'a, jednak Max z Soulfy i Cavalera Conspiracy miał jakieś przebłyski. A sam Derrick nigdy nie był dla mnie warty Sepy. Jego duszący i chropowaty wokal nigdy do mnie nie przemawiał. Tak samo jak same kompozycje od Against do Kairos, które było ostatnim wydawnictwem Sepy jakie usłyszałem. Kisser to dla mnie kot, ale sam nie wyciśnie (bądź co bądź) z legendy. A co do Maxa, to nieźle się wbija w feat'y czy to z Nails czy Body Count. To teraz mu najlepiej wychodzi/wychodziło.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#222

EdusPospolitus 3 lata temu

Max wydaje obecnie kupę, ale przynajmniej robi to pod innym szyldem. Sepa z Derrickiem to pomyje od samego "poczęcia" tego tworu. Może 2-3 znośne płyty, reszta do zaorania. Mogliby się rozpaść, nikt by raczej nie płakał :)

Aha, wokale Derricka to najgorsza część tego "wcielenia" Sepy. Koleś wgl nie czuje tej muzy
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#223

Kozioł 3 lata temu

Czerpiąc inspiracje z coraz to szerszego widnokręgu dźwięków, powiększamy non stop horyzonty muzycznego poznania. Muzyka która kiedyś nie mieściła się w głowie, przekonała i znalazła swoje miejsce na polkach czy dyskach. A sepultura tak jak po roots grała chujnie, tak gra po dzisiaj.

Umiejętności i doświadczenie są, zdrowy wokalista jest. Talent przepadł a raczej przepalił się czy wyczerpał. Pozostała nazwa bez której nie było by tras, fanów i globalnej popularności.

I coś mi podpowiada ze chłopaki chwalący ich "nowożytne" dokonania, lubią je bardziej z sentymentu i autosugestii czy nadziei niż czegokolwiek innego. I myślę ze mógłbym po części to udowodnić.... :)

P.S. A chuj, trza zatoczyć kolko i chyba zlać zaglądanie w ten temat:

Sepultura, ta optymalna to przede wszystkim thrash metal: SchizoFrania i Benek ma romans. Dalej trzy płyty "eksperymentalne" czyli deathowe naleciałości na Arise, harcorowe na Chaos AD i Groovowe na Roots. Te wcześniejsze czyli Bestialka i Morbidka, to nie moja bajka, mogą być. I tyle. kropka. Finito!!! Wychodzi nt ze najpopularniejszy ich okres to chęć bycia Slayerem :)
Turris Babylonica e stercore facta est.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#224

Elementw 3 lata temu

dj zakrystian pisze:
3 lata temu
CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Dziś urodziny obchodzi nie kto inny jak Zielony Dźwig, Kunta Kinte, Mudżaj, Wasz Ulubiony wokalista brazylijskiego Grobu - DERRICK GREEN!
Daruj sobie te rasistowskie żarty. Sepultura z Greenwayem wstała z kolan. Godnie zastąpił otyłego alkoholika Cavalerę😷
Rasistowskie żarty bardzo dobra być, o tak.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#225

dj zakrystian 3 lata temu

Elementw pisze:
3 lata temu
dj zakrystian pisze:
3 lata temu
CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Dziś urodziny obchodzi nie kto inny jak Zielony Dźwig, Kunta Kinte, Mudżaj, Wasz Ulubiony wokalista brazylijskiego Grobu - DERRICK GREEN!
Daruj sobie te rasistowskie żarty. Sepultura z Greenwayem wstała z kolan. Godnie zastąpił otyłego alkoholika Cavalerę😷
Rasistowskie żarty bardzo dobra być, o tak.
To taka ironia była😉 Nikt nie zwrócił uwagi, że Greenway to chyba w Sepie nigdy się nie udzielał😂 Mudżin chociaż zdaje się spoko ziomem nie udźwignął tuszy Maxa. Żadna z płyt z jego udziałem nie dorównuje choćby takiemu Chaos AD czy Roots, o klasykach nie wspominając.. są dobre numery jak Sepulnation np, ale w całości to trudno dać tym płytom więcej jak 6/10 w porywach. Kisser wiosłowy świetny, kompozytor już mierny.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#226

Elementw 3 lata temu

Moje życie, człowieka prostego, jest wolne od tych bólöw , gdyż albowiem nie słuchałem niczego po Arise, a Wy towarzysze też nie zachècacie.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#227

Kozioł 3 lata temu

A można wiedzieć dlaczego?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#228

Elementw 3 lata temu

Skutecznie odstraszały mnie, jako öwczesnego ortodoksa, dostępne wideoklipy.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#229

Nekroskop 3 lata temu

Elementw pisze:
3 lata temu
Moje życie, człowieka prostego, jest wolne od tych bólöw , gdyż albowiem nie słuchałem niczego po Arise, a Wy towarzysze też nie zachècacie.
Ja de facto też nie słuchałem niczego po Arise - z całą resztą miałem kontakt fragmentaryczny i z doskoku.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#230

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Przypomne ze Sepultura potrafila ladnie zagrac:

Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3140
Rejestracja: 5 lata temu

#231

kurz 3 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
3 lata temu
Przypomne ze Sepultura potrafila ladnie zagrac:

Świetny kawałek, wogóle Roots bardzo dobra płyta, lubię najbardziej obok Schizophrenii.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#232

Sacrum_Profanum 3 lata temu

No świetny, mój ulubiony z Roots. I od dziecka bardzo podobał mi się klip, chociaż był dla mnie wtedy lekko schizujący. Nie wiem komu mam dziękować, że poznałem to dawno temu, przegranej kasecie vhs przez ojca, albo MTV. Obstawiam to drugie.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#233

Kozioł 3 lata temu

Sacrum_Profanum pisze:
3 lata temu
No świetny, mój ulubiony z Roots. I od dziecka bardzo podobał mi się klip, chociaż był dla mnie wtedy lekko schizujący. Nie wiem komu mam dziękować, że poznałem to dawno temu, przegranej kasecie vhs przez ojca, albo MTV. Obstawiam to drugie.
MTV = mój tata videomaniak :)
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#234

Sacrum_Profanum 3 lata temu

@Kozioł Hahaha, aż mi kawa wyschła XD
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#235

Pogan696 3 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze: Przypomne ze Sepultura potrafila ladnie zagrac:

Przed obejrzeniem Roots Bloody Roosts i Ratamahatta na MTV2 w latach 90'tych mieliłem Limb Bizkit i inne pizdryki z głownego nurtu MTV. Od tych video Sepy zacząłem słuchać cięższego brzmienia wskakując od razu na szwedzki deff i Cannibal Corpse nie mając pojęcia, że to ogólnie koty jarając się samym napierdem. Fajne czasy no name'a.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#236

Zsamot 3 lata temu

Roots w ogóle się nie zestarzał. Co zabawne, nadal mnie lekko nudzi, gdzie kiedyś. Ale podziwiam ich za odwagę i pomysł. Mój ulubiony- Chaos A.D. boskie dwa wcześniejsze są poza zasięgiem, ale nie ma co ukrywać, że te lata 90-te miały sporo ciekawych perełek innowacji w gatunku. Nawet jeśli beton marudził.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#237

Elementw 3 lata temu

Mnie innowacje do dziś się nie przyjęły. Beton Forever.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2948
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#238

Szajtan 2 lata temu

Na kanał Iggora wjechał nowy film, w którym wspomina nagrywanie Refuse/Resist. Jest zatem trochę o sambie, a trochę o polityce... Bardzo fajnie się to ogląda, a jakimś perkusyjnym świrem w sumie nie jestem. Plan na dziś - przypomnieć sobie cały krążek 👊🏻

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#239

Zsamot 2 lata temu

Chaos A.D. co jakiś czas gości w moim "odtwarzaczu". Genialna płyta. Nie mam zaparcia na takie filmy, ale to z lenistwa. Jak już słucham czegoś poza muza, to audiobooki.

Pamiętam okres wywiadów poprzedzających Chaos... Zajawek nie było, tylko enigmatycznie brzmiące opisy: uproszczenia, prostsze, ... I potem wszedł singiel Territory i zaczęło się szaleństwo.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#240

Vexatus 2 lata temu

Szajtan pisze:
2 lata temu
Na kanał Iggora wjechał nowy film, w którym wspomina nagrywanie Refuse/Resist.
No to teraz mam zagadkę, bo subskrybuję jego kanał i jestem na 99% pewien, że widziałem ten film już jakiś czas temu... :o
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#241

Pogan696 2 lata temu

Szajtan pisze:
2 lata temu
Na kanał Iggora wjechał nowy film, w którym wspomina nagrywanie Refuse/Resist. Jest zatem trochę o sambie, a trochę o polityce... Bardzo fajnie się to ogląda, a jakimś perkusyjnym świrem w sumie nie jestem. Plan na dziś - przypomnieć sobie cały krążek 👊🏻

Ale to wszystko czyste, markowe, stylowe...zupełnie nie "metalowe". Pierdy dla ćwoków, którzy myślą, że znają "metal", ale nie znają starej Sepy. Film, który nic nie wnosi jak twórczość "braci" przez ostatnie 15-17 lat.
Awatar użytkownika
umagon
Posty: 73
Rejestracja: 6 lata temu

#242

umagon 2 lata temu

Igor kozak, sam fakt, że w wieku 16/17 lat naparzał na Morbid Visions i Schizofreni. Szacun.

A te brzmienie perkusji z filmiku no niestety, sterylne i ugrzecznione, też tego nie lubię. Tak powinny brzmieć bębny :D




Co do samego zespołu, ostatnio zasłuchuje się w Arise i bardziej doceniam niż kiedyś, takie rozwinięcie BTR, może mniej intensywna i szybsza od poprzedniczki, ale czuć ten sam klimat. Uwielbiam melodie na Arise. Slayer miał swój styl, Metallica miała, Sepultura tez miała, ich dyskografia nigdy się nie zestarzeje dzięki temu.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#243

Vexatus 2 lata temu

Pogan696 pisze:
2 lata temu
Film, który nic nie wnosi jak twórczość "braci" przez ostatnie 15-17 lat.
Co niby miałaby ich twórczość nowego wnosić, skoro Max na żywo nie jest już w stanie nawet unieść gitary. :)

Film jak film... Igor odgrywa partie perkusji z "Refuse/Resist" i tyle.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#244

Vexatus 2 lata temu

Raw Black Metal w rowie!!!
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#245

pitbull 2 lata temu

:) Szkoda Sepy, realnie wystarczy mi do wszystkiego Arise i Beneath. Reszta może się bujać, szkoda, że tak marnie popłynęli na mielizny.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#246

dj zakrystian 2 lata temu

pitbull pisze:
2 lata temu
:) Szkoda Sepy, realnie wystarczy mi do wszystkiego Arise i Beneath. Reszta może się bujać, szkoda, że tak marnie popłynęli na mielizny.
No jak Schizophrenia czy Morbid Visions są słabe, to chyba czas przestać udawać metalowszczyka. A z tych murzyńskich płyt da się wykroić kilka sztosów, choć wiadomo, że prawilna Sepa to ta z alko grubasem.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#247

Wędrowycz 2 lata temu

Do "Chaos A.D." włącznie w sumie bardzo lubię, "Roots" po latach mi się nieco zdezaktualizowało, ale mimo wszystko jeszcze uważam za słuchalny album, do którego po prostu rzadko już wracam. Sepulturę z Greenem uważam, za znaczny spadek jakościowy już od samego początku. Co prawda dalej powoli sprawdzam to czego nie słuchałem. Aktualnie w kolejce na swój odsłuch czeka "A-Lex". Spodziewam się jednak, że będzie to kolejna kupa i zmarnowany czas tylko.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#248

CzłowiekMłot 2 lata temu

A - Lex odstaje od reszty, lepiej zabierz się za Mediatora i Dante XXI.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#249

Wędrowycz 2 lata temu

"Dante XXI" już przerobiłem i wydaje się póki co najlepszym albumem z Greenem. Przy czym i tak słabszym niż takie "Roots" w mojej skromnej opinii, więc zasadniczo chujnia, tylko taka co to się da od biedy posłuchać.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2428
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#250

CzłowiekMłot 2 lata temu

No to może jeszcze "Kairos" i dwie ostatnie płyty. Wymieniona z tytułu co nieco nawiązuje do starego cavalerowania. A co do "A-lex" to nie jest to zła porcja muzyki, ale inna niż reszta, w końcu Mechaniczna Pomarańcza na której jest oparta do normalnych książek nie należy. Kiedyś może jeszcze wrócę zarówno do słuchania jak i czytania.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Thrash Metal”