Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu

Re: Slayer

#351

Slayer 2 lata temu

A to już 8 lat..

Obrazek

Tagi:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#352

Zsamot 2 lata temu

Kozioł pisze:
2 lata temu
SLAYER = H + L, King w pojedynkę nie podołał. Araya nawet się nie starał. Ale za pierwszy okres działalności, podobnie jak meta, kupony na starość jak najbardziej się należą.
Dla mnie na 100% zgoda, bo i tak zawsze wolałem - tak mi każe myśleć słuch antymuzycznego beztalencia- kompozycje spod paluchów Jeffa niż Kinga, to ich konglomerat tworzył ideał. Ale niestety King sam wiele nie wskrzeszał.

A Bostaph to świetny pałker i zawsze będę go bronił w Slayer.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#353

yog 2 lata temu

Świetny pałker jakich wiele, Lombardo jest jeden.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#354

Zsamot 2 lata temu

Czasem ważne jest, nie jaki jest techniczny muzyk, tylko jak pasuje do kapeli- a tu Bostaph idealnie pasuje.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#355

yog 2 lata temu

Lombardo nie pasował, on definiował.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#356

Zsamot 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Lombardo nie pasował, on definiował.
Raptem zredefiniował Reign in blood, pytanie ile w tym legendy a ile prawdy.

Takie zabawy słowami można dalej ciągnąć, a skoro tak redefiniował, to podaj mi który to Slayer tak zredefiniował po powrocie do Slayera?
Bębnienie Lombardo jest o wiele ciekawsze w Grip inc. niż na powrotnych w Slayer.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#357

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Nakurwilem sie lekko piwkami co uniemozliwia mi obsluge gramofonu wiec Cedeki obsluguje.Nie poddaje sie!!!!'Diabolous in Musica' sie kreci.Bostaph bebni.Daje chlop rade.Reszta Slayer tez daje rade.

Klikne teraz o Lombardo.
Klik,klik............
Moim zdaniem klase pokazal o tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Live_from_London_2006
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#358

yog 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
Lombardo nie pasował, on definiował.
Raptem zredefiniował Reign in blood, pytanie ile w tym legendy a ile prawdy.

Takie zabawy słowami można dalej ciągnąć, a skoro tak redefiniował, to podaj mi który to Slayer tak zredefiniował po powrocie do Slayera?
Bębnienie Lombardo jest o wiele ciekawsze w Grip inc. niż na powrotnych w Slayer.
Definiował, nie redefiniował. Wykreował Slayera wspólnie z resztą, jego gra bardzo mocno decydowała o brzmieniu kapeli na wszystkich tych płytach z Rubinem, a po powrocie to już - zwyczajnie - jak randka z byłą. Jego wyróżnia to, że radzi sobie nie tylko w szybkich partiach, ale i takich wymagających nieco więcej wyczucia, sporo smaczków wprowadzał pół-darmo do tej diabolicznej atmosfery kreowanej przez kapelę. Może się mylę, ale moim zdaniem to po prostu muzyk bardziej wszechstronny od thrashowego perkusisty Bostapha, co udowadnia choćby w tym eksperymentalnym Fantomasie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#359

Nekroskop 2 lata temu

Lombardo to naturalny talent, a tego nie nadrobi się umiejętnościami. Zresztą mój ulubiony okres jego twórczości to wczesny Slayer, gdzie – wydawałoby się (dla laika) – proste partie zagrane są z takim wyczuciem, że człek się uśmiecha i robi głośniej. Moment, w którym wchodzą szybkie blasty w Chemical Warfare, intro Hell Awaits, moment, w którym zostaje tylko stopa w Angel of Death… Można mnożyć przykłady.

Niestety ten Fantomas jest dla mnie niesłuchalny. Mój mokry sen to byłby Lombardo w takiej kapeli jak Triptykon.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#360

Szajtan 2 lata temu

Jego wpływ na pokolenia ostrych bębniarzy jest olbrzymi i nie podlega żadnej dyskusji.

Podczas, gdy wielu perkusistów trzyma się kurczowo swoich koronnych gatunków muzycznych, Dave nie boi się wsadzać łapy w klasykę, muzykę filmową czy też totalną awangardę.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#361

Kozioł 2 lata temu

No a ja dzięki wcześniej wspomince, już zlokalizowałem tanie DVD Fantomas Melvins Big Band: Live From London 2006. Warto dodać że Lombardo bardzo sobie ceni i cenił współpracę z np. Pattonem, dzięki czemu nie zmarnował się tłukąc traszyk w kółko, nudno i przez całe życie.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#362

pit 2 lata temu

Poza tym facet wręcz gardzi Kingiem.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#363

deathwhore 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Zsamot pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
Lombardo nie pasował, on definiował.
Raptem zredefiniował Reign in blood, pytanie ile w tym legendy a ile prawdy.

Takie zabawy słowami można dalej ciągnąć, a skoro tak redefiniował, to podaj mi który to Slayer tak zredefiniował po powrocie do Slayera?
Bębnienie Lombardo jest o wiele ciekawsze w Grip inc. niż na powrotnych w Slayer.
Definiował, nie redefiniował. Wykreował Slayera wspólnie z resztą, jego gra bardzo mocno decydowała o brzmieniu kapeli na wszystkich tych płytach z Rubinem, a po powrocie to już - zwyczajnie - jak randka z byłą. Jego wyróżnia to, że radzi sobie nie tylko w szybkich partiach, ale i takich wymagających nieco więcej wyczucia, sporo smaczków wprowadzał pół-darmo do tej diabolicznej atmosfery kreowanej przez kapelę. Może się mylę, ale moim zdaniem to po prostu muzyk bardziej wszechstronny od thrashowego perkusisty Bostapha, co udowadnia choćby w tym eksperymentalnym Fantomasie.
Lepiej nie można tego ująć.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#364

Nekroskop 2 lata temu

pit pisze:
2 lata temu
Poza tym facet wręcz gardzi Kingiem.
Czy gardzi nie wiem, ale sądząc po samych wywiadach są to kompletnie różne osobowości. Dave sprawia wrażenie fajnego gościa, który zawsze wypowiada się o swojej karierze z dystansem i skromnością, a King ma wiecznie minę, jakby połknął muchę i wdepnął w psie gówno.

W każdym razie, Slayer musiał jednak coś znaczyć dla Lombardo, skoro po powrocie grał z kapelą za psie pieniądze.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#365

pit 2 lata temu

Nekroskop pisze:
2 lata temu
pit pisze:
2 lata temu
Poza tym facet wręcz gardzi Kingiem.
Czy gardzi nie wiem, ale sądząc po samych wywiadach są to kompletnie różne osobowości.
Gardzi. Przykład:

Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#366

Kozioł 2 lata temu

Kółko zataczamy.... Jeżeli Lombardo nie kłamał to Kerry i Tomek zrobili go na kupę kasy.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#367

Szajtan 2 lata temu

Z jednej strony szkoda czasów, gdy Dave opuszczał Slayera. Z drugiej jednak - płyty i koncerty w innych projektach są przekozackie! Wystarczy przywołać „The Gathering” czy koncerty z Suicidal Tendencies.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#368

Zsamot 2 lata temu

Że Lombardo to muzyk wszechstronniejszy? Pewnie tak, ale i miał więcej propozycji z racji nazwiska. Taka Apocalyptica też go chyba zapraszała. Facet zagra wszystko.

Ale ja chwaliłem Bostapha jak bębnił w SLAYER. I tyle.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#369

deathwhore 2 lata temu

Zagra wszystko, więc go zapraszali, proste jak słońce, jasne jak jebanie :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#370

Zsamot 2 lata temu

Toteż to napisałem.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#371

deathwhore 2 lata temu

Nie do końca. Ja zrozumiałem, że usprawiedliwiasz ograniczenie Bostapha do metalu większą rozpoznawalnością Lombardo. No a tak to nie działa :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#372

Zsamot 2 lata temu

deathwhore pisze:
2 lata temu
Nie do końca. Ja zrozumiałem, że usprawiedliwiasz ograniczenie Bostapha do metalu większą rozpoznawalnością Lombardo. No a tak to nie działa :)
Bostaph to dobry rzemieślnik i jego gra w Slayer jest adekwatna do wymogów.

Lombardo ma chyba szersze horyzonty muzyczne zagra wszystko i stąd pewnie ta wszechstronność.

Niemniej ja oba podejścia cenię. Wolę jak ktoś zna swe ograniczenia i robi to, co potrafi.

A nie jak potem taki Mauser z Vader tworzy Unsun i człowiekowi robi się po prostu ... smutno.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#373

dj zakrystian 2 lata temu

Bostaph to świetny pałker. Po odejściu Lombardo Slayer wysoko postawił poprzeczkę dla następcy. Pamiętam jakiś wywiad, gdzie od razu podjarali się grą Bostapha ale kazali mu jeszcze zagrać wymagający Silent Scream. Gdy uczynił to bezbłędnie z marszu był paukerem legendy tresz metylu. Byle ciecia by nie wzięli. Lombardo jest bardzo charakterystycznym bębniarzem. To raczej nieczęste ale ma swoje patenty i tzw groove po którym od razu wiadomo kto okłada beczki. Podrobienie Lombardo jest kurewsko trudne szczególnie w tych thrashowych polkach i przejściach. Bostaph zagrał po swojemu, nie stara się na siłę kopiować. To też pauker wszechstronny czego dowodem choćby God Hates as All, gdzie jego gra jest rzekłbym bardziej nowoczesna, niż tradycyjna. Nie wiem co się przyjebaliście do Bostapha😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#374

Nekroskop 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu
Nie wiem co się przyjebaliście do Bostapha😆
Ja się do niego nie przyjebałem i inni raczej też nie. Wg mnie to dobry perkusista, ale ta dyskusja obrazuje jego problem, czyli to, że nigdy tak naprawdę nie wybił się na swoje w jakiejś kapeli.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#375

Kozioł 2 lata temu

Nekroskop pisze:
2 lata temu
dj zakrystian pisze:
2 lata temu
Nie wiem co się przyjebaliście do Bostapha😆
Ja się do niego nie przyjebałem i inni raczej też nie. Wg mnie to dobry perkusista, ale ta dyskusja obrazuje jego problem, czyli to, że nigdy tak naprawdę nie wybił się na swoje w jakiejś kapeli.
No zaraz zaraz. Jaki będzie odsetek perkusistów thrashowych którzy to wybili się na swoje w jakiejś kapeli?

Jak by nie było jego nazwisko jest raczej rozpoznawalne, pewnie bardziej niż np. Toniego H...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#376

yog 2 lata temu

Mi się wydaje, że w thrashu to jest jeden perkusista, który by mógł z Lombardo konkurować. Ma na imię Gienek.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#377

Nekroskop 2 lata temu

Kozioł pisze:
2 lata temu
Jaki będzie odsetek perkusistów thrashowych którzy to wybili się na swoje w jakiejś kapeli?
Mnie chodzi o to, że kiedy mowa o Bostaphie, to najczęściej w kontekście transferów niż w kontekście jakiegoś zajebistego albumu czy kapeli, w której grał za czasów jej świetności.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#378

deathwhore 2 lata temu

Nie wiem @yog jak szeroko rozumiesz thrash w tym momencie, ale jak dla mnie jest ktoś kto spokojnie może konkurować z oboma i nawet startował do Slayer, ale był zbyt popierdolony. Russ Givens.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 574
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#379

TheAbhorrent 2 lata temu

Mnie się wydaje, że porównywanie Lombardo i Bostapha zawsze będzie obarczone ciężarem płyt, na których zagrali. Jasne, że to koleje ludzkiego losu i co może Bostaph, że zagrał na DiM, a nie na RiB. Ale tak jest i już. Dokonania z Lombardo są nieporównywalnie lepsze, a z kolei porównywanie tych osób w oddaleniu od materiału muzycznego Slayer średnio ma sens. Cenię Bostapha, ale cóż z tego, wolę płyty z Lombardo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#380

Vexatus 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Pierdolisz głupoty, z całym szacunkiem, ale taki Divine Intervention to po prostu klasyk Slayera, totalny album.
Trudno się nie zgodzić. "Divine Intervention" to najszybszy, najbardziej wściekły i najbardziej intensywny pełniak Slayer. Riffy i perka na tej płycie wymiatają...
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#381

Kozioł 2 lata temu

Nekroskop pisze:
2 lata temu
Kozioł pisze:
2 lata temu
Jaki będzie odsetek perkusistów thrashowych którzy to wybili się na swoje w jakiejś kapeli?
Mnie chodzi o to, że kiedy mowa o Bostaphie, to najczęściej w kontekście transferów niż w kontekście jakiegoś zajebistego albumu czy kapeli, w której grał za czasów jej świetności.
Naprawdę? Hmmm. Ja kojarzę go z Forbidden i Slayer. Tych drugich w kontekście zajebistego albumu. Koledzy podobnie.
Pierdolisz głupoty, z całym szacunkiem, ale taki Divine Intervention to po prostu klasyk Slayera, totalny album.
Trudno się nie zgodzić. "Divine Intervention" to najszybszy, najbardziej wściekły i najbardziej intensywny pełniak Slayer. Riffy i perka na tej płycie wymiatają...
Do tego pankowe kowery. Przynajmniej dwa zajebiste albumy z jego pieczątką. O Forbidden to już niech Jogi się wypowie ;)
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#382

Vortex 2 lata temu

Z Bostaphem jest trochę tak jak z Newstedem.... chociaż ten pierwszy nie musiał się jeszcze mierzyć ze śmiercią poprzednika.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#383

dj zakrystian 2 lata temu

Seler zszedłby ze sceny niepokonany po WPB i śmierci Jeffa. Ta solowa płyta Kinga nie jest jakimś klocem. Są tam niezłe numery i parę kozackich riffów, ale porównując nawet do poprzedniej to niestety nie zdaje egzaminu. Za dużo tam męczenia buły. Jeśli o perkę chodzi to Lombardo na powrotnych płytach gra już tylko poprawnie, bez jakichś iskr bożych obecnych na pięciu klasykach. Bostaph natomiast też się nie postarał na ostatniej. Gdzie temu klepaniu do ognia jakiego dał na DI czy nawet na GHUA....
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#384

yog 2 lata temu

Niejaki Alan ocenia tym razem Slayerka...

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#385

CzłowiekMłot 2 lata temu

Nie obchodzi mnie zdanie jakiegoś Alanka na temat wielkiego Slayer, a nabijam posta tylko dlatego, by zakomunikować iż nawet nie potrafi poprawnego szatańskiego pozdrowienia przekazać na wstępie. Nie słucham dalej.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#386

Wędrowycz 2 lata temu

Alan spoko typ, ale jakoś jego zdanie na temat Slayera obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg :D Widać bida jakaś, że zaczął się bawić w filmiki na jewtube o tym czego słucha.


Ja parę dni temu przerobiłem parę pierwszych płyt Slayera, przy okazji puszczając je córkom. Co prawda młodsza miała lekko przerażoną minę jak leciał wstęp do "Angel Of Death" i Araya nagle zaczął drzeć się wniebogłosy.

Czysta jebana moc, nieważne ile lat minęło, dalej jak się je odpala to wrażenia te same jak kiedyś.

Pamiętam wycieczkę szkolną jakoś w podstawówce, kiedy pierwszy raz kolega puścił mi "Reign In Blood", kasetkę podjebał starszemu bratu metalowcowi i tak on, jak i ja poczuliśmy, że to jest kurwa to :) Zresztą ten sam kolega zapoznał mnie z dwoma innymi kapelami, które kształtowały mój młody gust muzyczny - Morbid Angel i Sepulturą.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#387

yog 2 lata temu

No, widzicie, a zamiast marudzić, że co mnie obchodzi, byście czasem posłuchali, co mają do powiedzenia znający się na muzie z pazurem i tacy, co na metalowej ekstremie zęby zjedli, a na pewno czegoś ciekawego z dawnych czasów byście się dowiedzieli i poznali spojrzenie na Slejerka ze strony osoby pamiętającej lata osiemdziesiąge i w tamtym czasie mu maniaczącej. Albo spojrzenie współczesnej gwiazdy Metal Blade na kapelę, która Metal Blade rozkręciła.

Jako, że wspomniany Alan trafnie to określił to skorzystam - mi też brakuje w nowszym Slayerze - obecnego w tym starym Slejerku w wielkiej ilości - mroku, a muza stała się ekstremalna dla samej ekstremy.
Wędrowycz pisze:
2 lata temu
Widać bida jakaś, że zaczął się bawić w filmiki na jewtube o tym czego słucha.
Za dużo wolnego i brak kontaktu z fanami to sobie zrobił jakiegoś tam podcasta, z 600 wyświetleń raczej się nie utrzyma.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#388

Pioniere 2 lata temu

No ja też te czasy równie dobrze pamiętam i zdanie nt. płyt Slayera mam bardzo podobnie do Alana. Hell Awaits !!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#389

Wędrowycz 2 lata temu

Zwracam Honor :) Właśnie odpaliłem co tam Alan ma do powiedzenia i trzeba przyznać, że bardzo przyjemnie się go słucha. Trochę ciekawostek też tu mamy.
Odium Humani Generis
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

#390

paero123 2 lata temu

Pany, a pamiętacie to?

URSYNALIA 2012

"W piątek 1 czerwca (...) godzinie 20:00 odbyło się oficjalne otwarcie festiwalu,(...)Tuż po oficjalnym otwarciu na scenie pojawił się SLAYER."

Kurwa, ja tam byłem ale pamiętam, że trafiłem jakoś zupełnie przypadkowo. Pożałowałem kasy na wejście, bo nie wiedziałem nawet kto ma grać. I nagle słyszę, że Slayer, patrzę przez siatkę, rzeczywiście Araya, King i reszta. A jakichś tłumów chyba nie było. Ale chuj, zaraz miałem się zbierać więc wysłuchałem części koncertu z tego miejsca. Ktoś pamięta jaki to piniądz był za wjazd? Bo co mi świta, że jakaś śmieszna kwota to chyba była, na studencką kieszeń.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#391

Wędrowycz 2 lata temu

Byłem wtedy, zaliczyłem koncert i powiem szczerze, było zajebiście. Tłumy też, tyle że cholera wie ile z tego to faktyczni fani Slayera, a ile zwykłe studenciaki/fani innych zespołów. Tumany kurzu i zakrwawione ryje wyłażące spod sceny tylko potwierdziły, że koncert bdb.
Odium Humani Generis
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

#392

paero123 2 lata temu

"Po występie amerykańskiej legendy thrash metalu okazję do zagrania na Main Stage miał finalista Konkursu Kapel – zespół Chassis jako support ostatniej gwiazdy tego dnia – Limp Bizkit."
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#393

deathwhore 2 lata temu

paero123 pisze:
2 lata temu
Pany, a pamiętacie to?

URSYNALIA 2012

"W piątek 1 czerwca (...) godzinie 20:00 odbyło się oficjalne otwarcie festiwalu,(...)Tuż po oficjalnym otwarciu na scenie pojawił się SLAYER."

Kurwa, ja tam byłem ale pamiętam, że trafiłem jakoś zupełnie przypadkowo. Pożałowałem kasy na wejście, bo nie wiedziałem nawet kto ma grać. I nagle słyszę, że Slayer, patrzę przez siatkę, rzeczywiście Araya, King i reszta. A jakichś tłumów chyba nie było. Ale chuj, zaraz miałem się zbierać więc wysłuchałem części koncertu z tego miejsca. Ktoś pamięta jaki to piniądz był za wjazd? Bo co mi świta, że jakaś śmieszna kwota to chyba była, na studencką kieszeń.
80 zł w przedsprzedaży, a jak poszedłeś do wejścia od strony frontu sceny, a nie najbliższego wejścia na teren SGGW, to w ogóle za darmo.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#394

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Spacer sobie dzisiaj zrobilem.No i sluchnalem podczas tego spaceru 'Reign in Blood'.No i stwierdzilem ze zajebistych kawalkow to tam jest na Epke:
- Piece by Piece
- Necrophobic
- Jesus Saves
- Postmortem
- Raining Blood.

Dwa ostatnie najlepsze!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#395

yog 2 lata temu

Z tej płyty to by mógł być singiel, z pierwszym kawałkiem. Albo płyta z 29 minutami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#396

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Mam FLAC w telefonie.Wystarczy.Mialem 'R I B' na CD,na placku,zawsze jak odpalalem ten album to przy pierwszym kawalku szedlem do lodowki po piwko,robilem drina,szedlem siku........
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#397

yog 2 lata temu

A ja zawsze po pierwszym kawałku przyciskam rewind aż kończy mi się czas na słuchanie tej płyty, zdarzało mi się też siedzieć pół godziny na parkingu po zakupach wciskając rewind.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#398

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

A mnostwo ludzi twierdzi ze to znakomity album ;)
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 574
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#399

TheAbhorrent 2 lata temu

Bo to jest znakomity album. Jak ktoś tego nie czai (nie musi lubić) to może wracać do tego swojego Linkin Park. Różne są gusta, ja nie mam z tym problemu.
Obrazek
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#400

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

TheAbhorrent pisze:
2 lata temu
Bo to jest znakomity album. Jak ktoś tego nie czai (nie musi lubić) to może wracać do tego swojego Linkin Park. Różne są gusta, ja nie mam z tym problemu.
Smerf wiele tlumaczy.........

Wróć do „Thrash Metal”