Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Gaahlskagg

Vexatus 3 lata temu

Obrazek
Gaahlskagg to projekt muzyczny założony przez Gaahla - znanego przede wszystkim z Gorgoroth oraz Skagga, który udzielał się między innymi w takich zespołach jak Deathcult, Taake czy Nattefrost.

Muzycznie jest to dość prosty Black Metal w średnich tempach z niewielkimi naleciałościami Industrial/Noise. Na koncie mają split z Stormfront oraz jeden album "Erotic Funeral". Płyta może dupy nie urywa, ale dla mnie jest to całkiem niezły materiał - jestem fanem wokaliz Gaahla, a i kilka całkiem niezłych riffów można tu znaleźć.

Obrazek
Skład:
Thurzur - Drums Dead to This World, Deathcult, Infernal Manes, ex-Slavia, ex-Sigfader, ex-Taake (live)
Skagg - Bass, Guitars (1998-present) Deathcult, Infernal Manes, ex-Sigfader, ex-Gorgoroth (live), ex-Taake (live), ex-Livsfarligt
Gaahl - Vocals (1998-present) Trelldom, ex-God Seed, ex-Sigfader, Gaahls Wyrd, ex-Gorgoroth, ex-Wardruna
▼ Byli muzycy
Tormentor - Bass ex-Desekrator, ex-Gorgoroth, ex-Orcustus, ex-Norwegian Evil
Dyskografia:
1999 - Erotic Funeral Party I / Styggmyrs triumf [split]
2000 - Erotic Funeral

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gaahlskagg/4811

Tagi:
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

No, Espedal wysmażył coś tam bardzo zachowawczego, ale w gruncie rzeczy miłego dla ucha, choć w świetle* jego seksualnych preferencji chyba należy cieszyć się, że nie urywa dupy.

* jelita grubego
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 3 lata temu

Mam winyl tego, ale tak dawno nie słuchałem, że średnio pamiętam z czym to się spożywa. Zamieszanie z rowerowym zainteresowaniem Gaahla jakoś lekko zniecheciły do słuchania tegoż. Ale kojarzy mi się, że było to całkiem spoko typu wpadł o wypadł szkód nie zrobił, kiedyś jeszcze zaproszę. Przypomniałem to sobie to pewnie posłucham jak w domu będę, chwilowo dalej ferie sobie robię z dala od swoich płyt.

Wróć do „Black Metal”