Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#151

Zsamot 2 lata temu

Dziś chyba 27 ma "Symbolic" Death... Zatem obłęd. Swoją drogą cholernie szkoda, że tak głupio zginął gitarzysta. Może Pantera już by nigdy nie zagrała, za wiele gorzkich słów padło po obu stronach..., ale jednak to była osobowość...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Tagi:
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2953
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#152

Szajtan rok temu

Jak podaje Billboard, Philip Anselmo i Rex Brown podpisali umowę z Artist Group International na zorganizowanie trasy koncertowej Pantery po USA w 2023 roku.
Peter Pappalardo, reprezentujący agencję, powiedział: "Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pracować z tak ikonicznym zespołem i sprawić, że fani znowu usłyszą jego muzykę". Bądźmy jednak poważni, bez Dimebaga i Vinniego to mamy pół zespołu, czyli w sumie cover band. A to już było. Chuj z takimi powrotami, że tak prywatnie pozwolę sobie zauważyć.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#153

CzłowiekMłot rok temu

Brzydko się powtórzę, ale Vinnie blokował powrót Pantery. Rex i Anselmo już jakiś czas temu chcieli to zrobić. Zakk być może udźwignie stylówę Dimebaga. Choć kto wie, czy nasz Vogg nie zrobiłby tego lepiej. Ciekawe jak ma się sprawa z prawami do nazwy zespołu…
Generalnie nie mam nic przeciwko, ta ekipa jest w formie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 355
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#154

blue_calx rok temu

Jak dla mnie trochę niesmak reaktywować się po śmierci połowy zespołu.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#155

yog rok temu

Mogli się inaczej nazwać, ale wtedy to by na headlinowanie Wackenów nikt ich nie zaprosił...
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#156

Vortex rok temu

No tak, to musi nazywać się Pantera, żeby wzbudzać spazmy wśród mas. @CzłowiekMłot , myślę jednak że Zakk zdecydowanie bardziej do tej roli pasuje.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2953
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#157

Szajtan rok temu

Wpadło mi w łapska zdjęcie - Phil Anselmo i Zakk Wylde, którzy będą częścią tej reaktywacji i się zastawiam, czy aby na pewno chodzi o muzykę? Może po prostu chcą więcej czasu spędzić ze sobą - każdy ma do tego prawo.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#158

Kozioł rok temu

lol to ci dopiero skandal!!!
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2953
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#159

Szajtan rok temu

Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#160

Zsamot rok temu

Szkoda, że tak blisko Mystic, tak bym pojechał...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#161

CzłowiekMłot rok temu

Ja poczekam na jakieś nagranie występu skądkolwiek, by zobaczyć, czy to brzmi to w miarę podobnie do Pantery. O wokal jestem spokojny.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#162

pit rok temu

Philowi nie przeszkadza już śpiewanie tekstów które napisał mając 18/19 lat?
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#163

CzłowiekMłot rok temu

A czemu miałoby? Pantera to super kapel przecież, co się czepiasz picie?
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#164

pit rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
A czemu miałoby? Pantera to super kapel przecież, co się czepiasz picie?
Nie czepiam się. Znajdź sobie jakieś wywiady z Philem z czasów założenia Damageplan.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#165

CzłowiekMłot rok temu

Wtedy Anselmo nadużywał tego i owego, pewnie gadał dużo głupot. Niejeden muzyk pierdoli głupoty, mało mnie to interesuje, choć dla ciekawostki mógłbyś przytoczyć.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#166

pit rok temu

Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#167

TheAbhorrent rok temu

Coverband zespołu Abbottów headlinerem festiwalu? Nieźle. Niedługo headlinerem będą hologramy.
Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#168

CzłowiekMłot rok temu

No ładnie się nakręcił, oby na koncertach pod szyldem Pantery był równie wkurwiony, coś mi mówi, że wyszło by to koncertom na dobre.

Gdyby nie gruby, to reunion nastąpiłby znacznie wcześniej. Z Zakkiem grającym southernowo może być całkiem ok.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#169

TheAbhorrent rok temu

Naprawdę nie czujecie jakiegoś zgrzytu z tym projektem? Pamiętam jak gromy sypały się na muzyków Queen za projekt Queen+Adam Lambert. Albo na Axla za kontynuację bez Slasha i reszty pod szyldem Gunsów, chociaż miał wszelkie prawo. W Sepulturze była to ewolucja, Alice in Chains nie zakładał Stanley, a i tak długo czekali z kontynuacją. A tutaj mamy zespół, który powołali do życia bracia, którzy już nie żyją... i nazywa się to reunionem. No chyba, że planują jakieś seanse spirytystyczne na scenie to może będzie reunion w innym przypadku to jest chamstwo.

Do tego wydaje mi się, że ten "reunion" ma miejsce właśnie dlatego, że bracia już nie żyją. Przecież Vinnie sprzeciwiał się reunionowi bez Dimebaga i ciężko powiedzieć, że to było głupie...a teraz jak ciało ostygło to huj z nim, bo ważne są $$$, które sprzeda nazwa Pantera? Coś czuję, że jak byłby na to rynek, to jeszcze byłby wielki powrót Bathory i nawet by w trasę pojechali. A co, nie można?
Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#170

CzłowiekMłot rok temu

No huj z nim, ,zamiast zarobić kupe hajsu na Panterze wolał się wozić z pseudograniem typu Hellyeah czy co to tam było.
Oczywiście żart. Skoro Rex z Philem mają prawa do nazwy i wszystko jest na legalu to czemu nie?
Półslayer na stadionie w Poznaniu zagrał bardzo dobry koncert, projekt Death to All również na plus koncertowo, nie widzę przeszkód i we wznowieniu działalności tego zespołu. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że nie żyje jakimiś sentymentami i słucham muzyki, a nie nazwisk, więc tym spokojniej sobie ocenię efekt.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#171

TheAbhorrent rok temu

Jak chcesz przyrównać do Slayer, to bardziej analogiczną sytuacją byłoby gdyby Lombardo z Bostaphem, nieważne jakby to rozwiązali technicznie, ogłosili powrót i reunion Slayera. No kurwa nie. Jest jakaś hierarchia, wiadomo nie tylko, kto zespół zakładał, ale też kto stanowił jego, że tak powiem, duszę. Rex raczej nie. Łysy już bardziej, ale przecież nie bez Abbottów.

Ja nie mam problemu z tym projektem jako takim, niech sobie panowie grają i nawet jestem ciekawy jak to wyjdzie z Zakkiem, ale nie jest to żaden reunion, nie jest to Pantera. Niech sobie będzie Pantera+, Pantera MMXXII, Łysy chce zarobić - Pantera, Cowobys From Hell, są możliwości.
Obrazek
Awatar użytkownika
perun
Posty: 57
Rejestracja: 3 lata temu

#172

perun rok temu

Ceny kosmos, skoro pół oryginalnego składu. Ciekaw jestem jaki support będzie.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#173

dj zakrystian rok temu

Płyty nie nagrywają pod tą nazwą. O co wam chodzi?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#174

Kozioł rok temu

death to all rozjebał, w 2008 czy 9tym widziałem cavalera conspiracy na with full fest. połowę koncertu grali starą sepę. narzekać skończyłem kilka sekund po rozpoczęciu setu. też rozjebali. tak więc o ile wszystko będzie grało, ludzie się rozjebią a ci którzy nie zobaczą będą marudzić z tego czy tamtego powodu.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#175

pit rok temu

Oby zagrali The Alcoholik.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#176

Zsamot rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Płyty nie nagrywają pod tą nazwą. O co wam chodzi?
Z dupy narzekanie. Z powodu zjeba, co zabił muzyka ma zaprzestać z kumplem grania?
A że nagadał głupot? No pewnie, każdy muzyk ma być ostoją mądrości. Nagadał i tyle. Ja bym pojechał, no ale termin chujowo koliduje.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#177

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
dj zakrystian pisze:
rok temu
Płyty nie nagrywają pod tą nazwą. O co wam chodzi?
Z dupy narzekanie. Z powodu zjeba, co zabił muzyka ma zaprzestać z kumplem grania?
A że nagadał głupot? No pewnie, każdy muzyk ma być ostoją mądrości. Nagadał i tyle. Ja bym pojechał, no ale termin chujowo koliduje.
Będzie okazja posłuchać na żywca tych numerów, chociaż już bez braci i z Anselmo z przepitym głosem. Dobra i taka namiastka, przy okazji trochę zarobią i w tym też nie widzę nic złego. Obowiązku uczestniczenia w tych koncertach nie ma. Mnie ciekawi jak to wypadnie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#178

TheAbhorrent rok temu

Jakoś można było grać repertuar Pantery bez Abbottów i nie nazywać tego Pantera, więc jak ktoś chciał posłuchać Łysego w tym repertuarze to mógł to już zrobić. Pantera bez Abbottów to jak kawa bez kofeiny albo piwo bez alkoholu. Zawsze są podpisane, bo każdy wie, że to nie jest normalny produkt.
Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#179

CzłowiekMłot rok temu

Wystosuj jakieś pismo w tej sprawie, bo to faktycznie bulwersujące i niegodne.

Owszem, jest ta cykliczna impreza ku pamięci Dimebaga z wieloma gwiazdami, ale niestety tylko w Ameryce, gdyby taką trasę zrobili i u nas...no ale nie zrobią. Wolą łoić hajs w tak bestialski sposób.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2953
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#180

Szajtan rok temu

"Nowa-stara" Pantera
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#181

TheAbhorrent rok temu

O, YT nałożył na ten film ograniczenia, bo pewnie stwierdził podszywanie się pod zespół braci Abbott :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#182

CzłowiekMłot rok temu

No, po co takie mentalne nastolatki co myślą, że są smerfami mają klikać, skoro i tak nic z tego nie zrozumieją, bo ktoś już nakładł do głowy takie opinie, a nie inne?

Wuja posłuchał i stwierdza, że jest to całkiem dobre, klimat zachowany, wokale super, na scenie ogień i pod sceną pewnie też. Podoba mi się. Zdecydowanie lepsze niż wykony z The Illegals.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#183

TheAbhorrent rok temu

Vulgar Display of Cover są lepsi, tylko nie mają Zakka na wiośle i praw do nazwy. Co ja poradzę, że nie lubię kiedy kasa staje się bożkiem? Podobnie nie podoba mi się jak wytwórnia spienięża dorobek Motorhead wydając jakieś pierdoły pod hasłem "Motorhead wydaje...", chociaż nikt z tego składu już nie żyje. Albo nowe wydanie TNoTB Ironów z "zupełnie nowym kawałkiem"... "Total Eclipse" :mrgreen: Zarobek to nic złego, ale jebać bezduszne biznesy, które widzą tylko hajs.
Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#184

dj zakrystian rok temu

Cover band jest lepsza, ale gorszy bo ZW nie gra na wieśle. Niezły fikołek. Ty w ogóle słyszałeś jak to wypada czy tak z nudów piszesz?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#185

TheAbhorrent rok temu

Słuchałem na YT co się dało. Ciężko wiele wniosków wyciągać ale chyba jest OK. Zakk się stara.

Piszę na forum dla zabawy.

A co do tego tematu to sprecyzuję: samej muzie kibicuję zgodnie zresztą z tym, jak ludzie od Vinniego ładnie ubrali to w słowa:
"There can never be a PANTERA reunion without Vinnie and Dime. However, there is no better way to celebrate and honor Vinnie and Dime’s legacy, than to bring the music of PANTERA directly to the fans."

Przecież mnie nawet nie interesuje, czy to skok wyłącznie na kasę, czy jest w tym coś z pasji, życzliwej pamięci o Abbottach itd. mam to gdzieś, to ich sumienie. Wkurwia mnie jednak to, że założyciele zespołu nie żyją, a tu teksty o jakimś "reunionie". Czaję też, że ludzie mają to w dupie, bo w społeczeństwie ponowoczesnym kwitnie przesadny indywidualizm i analfabetyzm funkcjonalny. No ale mogę wyrazić swoje negatywne nastawienie.
dj zakrystian pisze:
rok temu
Cover band jest lepsza, ale gorszy bo ZW nie gra na wieśle. Niezły fikołek.
Chodziło mi o to, że gdyby mieli Zakka - z jego sławą - na wieśle to może by hedlajnowali Metalmanię ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#186

pampa rok temu

Pantera się reaktywowała a tu cisza jak makiem zasiał. Z nagrań na necie Anzelmo w bardzo dobrej formie.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#187

TheAbhorrent rok temu

Dlatego czekali aż koleś kipnie
https://youtube.com/shorts/XhZKIn8wk4A
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#188

yog rok temu

Pantera zcancelowana z germańskich Rock am Ring oraz Rock im Park.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#189

CzłowiekMłot rok temu

Kurua, łysy znów hajlował po pijaku? XD Co sie stało?
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#190

yog rok temu

Nic, 5 osób było oburzonych zachowaniem sprzed eee... 7 lat?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6238
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#191

Vexatus rok temu

yog pisze:
rok temu
Nic, 5 osób było oburzonych zachowaniem sprzed eee... 7 lat?
A Żydzi dalej się oburzają o holokaust sprzed ponad 80 lat. No co za wredni ludzie... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#192

TheAbhorrent rok temu

Na moje na wyrost, ale też nie podoba mi się sprowadzanie tego do żartu "hajlował po pijaku i nic się nie staooo". Zdaje się, że ktoś go wyjaśnił, że bajka o chlaniu białego wina to tylko bajka i żadnego białego wina nie pili za kulisami. Ale na moje zdecydowanie przesada, chociaż popieram wszelakie ubijanie nazizmu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6238
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#193

Vexatus rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
Ale na moje zdecydowanie przesada, chociaż popieram wszelakie ubijanie nazizmu.
A to dziwne, bo podobno popierasz sprowadzanie ludzi do poziomu zwierząt...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#194

TheAbhorrent rok temu

Vexatus pisze:
rok temu
TheAbhorrent pisze:
rok temu
Ale na moje zdecydowanie przesada, chociaż popieram wszelakie ubijanie nazizmu.
A to dziwne, bo podobno popierasz sprowadzanie ludzi do poziomu zwierząt...
A to dziwne, pierwsze słyszę. Nie umiem też przypisać "poziomów" (czego?) do istot żywych, więc to co piszesz to musi być jakaś bzdura :) Aczkolwiek nie tak szkodliwa i jednoznacznie godna wszelkiego potępienia jak nazizm.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#195

Zsamot rok temu

pampa pisze:
rok temu
Pantera się reaktywowała a tu cisza jak makiem zasiał. Z nagrań na necie Anzelmo w bardzo dobrej formie.
Ja milczę, bo z żalu, że nie dam rady być na koncercie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#196

CzłowiekMłot rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
Na moje na wyrost, ale też nie podoba mi się sprowadzanie tego do żartu "hajlował po pijaku i nic się nie staooo".
Nieudany, być może pijacki żart to nadal żart. Miło mi poznać jednego z weryfikatorów fejsbukowych.

Ładnie ich pogrzało z tą politpoprawnością, ale na całe szczęście u nas Pantera występuje ze starymi kumplami, więc teoretycznie ich występ jest niezagrożony.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#197

yog rok temu

Skoro napisanie, że jest się za ubijaniem nazizmu i hajlowanie to chujowy żart kwalifikuje kogoś jako fejsbukowego weryfikatora, to czy daleko jest stąd od cancelowania, bo ktoś zakrzyknął white power?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#198

Zsamot rok temu

Najlepiej, jakby w wolny termin wpadli do nas na drugi koncert...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#199

dj zakrystian rok temu

Hajlowanie na Panterze, to powinna być tradycja.
Aktualnie, obstawiam, że Anselmo nie pije i chyba nawet szlugi rzucił, bo jest w niezłej wokalnie kondycji. Lepiej, jak parę lat temu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#200

TheAbhorrent rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
TheAbhorrent pisze:
rok temu
Na moje na wyrost, ale też nie podoba mi się sprowadzanie tego do żartu "hajlował po pijaku i nic się nie staooo".
Nieudany, być może pijacki żart to nadal żart. Miło mi poznać jednego z weryfikatorów fejsbukowych.
Ja się nawet nie udzielam na Facebooku, nie odnajduję się w tym i chociażby dlatego plądruję takie miejsca jak to, w których jest ciekawiej i pisze mi się bez porównania lepiej.
Ad rem, w ogóle skąd wiesz, że to był żart, a nie uzewnętrznienie się pod wpływem procentów? Typ jest z Nowego Orleanu, gdzie rasizm miał się znakomicie. Co prawda w ostatnich latach władze NO starają się zmienić oblicze miasta i np. usunęli pomniki upamiętniające Konfederację. Ale kto tam typa wie?

Żeby nie było, nie chciałbym, żeby Panterę u nas odwołali, na koncert nie pójdę, ale nie lubię takich akcji. Tu nie ma też takich mocnych przesłanek. Nie mam jednak zamiaru śmiać się z Niemców za takie działania, bo lepiej, że są przewrażliwi w taką stronę niż w przeciwną. I tyle ode mnie.
Obrazek

Wróć do „Metalownia”