Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#101

Vortex 5 lata temu

Hahaha aż się kurwa oplułem🤣
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#102

Sacrum_Profanum 5 lata temu

Chyba dobrze że kolędy Luczyka mi się nie wczytały :D. Co by nie offtopicować - Wszystko od 666 do 1996 roku czyli Majstersztyk, Zwierciadło słyszałem po łebkach, i pamietam jak wyszła Biało Czarna, nigdy jakoś specjalnie mnie nie urzekła, ale i tak myśle że mogło im to gorzej wyjść. TO co dzieje sie z zespołem aktualnie, całkowicie mnie pierdoli, są w końcu ich stare płyty :D.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#103

yog 5 lata temu

Niesławna Wilcza Pizda - boot/first-press winylowego Bastarda w 100 sztukach bez pikselozy wydań MMP - na allegro za 700 plnów rzekomo leci przy udziale 8 licytujących, a cena minimalna wciąż nie osiągnięta ;)

https://allegro.pl/oferta/kat-bastard-2 ... 7744205943

6 dni do końca zmagań tytanów.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#104

Ryszard 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Niesławna Wilcza Pizda - boot/first-press winylowego Bastarda w 100 sztukach bez pikselozy wydań MMP - na allegro za 700 plnów rzekomo leci przy udziale 8 licytujących, a cena minimalna wciąż nie osiągnięta ;)

https://allegro.pl/oferta/kat-bastard-2 ... 7744205943

6 dni do końca zmagań tytanów.
To te plackowe reedki takie chujowe? Okładka to wiadomo, ze te komiksowe z silvertonu to ohyda turbo czy destroyers, czyli poziom podwórkowy.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#105

yog 5 lata temu

Najlepsza okładka Bastarda! Klasyka polskiego rocka!

Kiedyś miałem w ręku tę reedkę MMP i zobaczywszy piksele na okładce odłożyłem na półeczkę w sklepie. Jest to jakiś remaster (remaster Ballad brzmi świetnie).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#106

pro 5 lata temu

Niedobrze. Grunt, że chłop przeżył.

Obrazek
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#107

deathwhore 5 lata temu

Co w takim razie z nową płytą? Co z trasą koncertową?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Piekielny Stolec
Master Of Puppets
Posty: 164
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Dupa

#108

Piekielny Stolec 5 lata temu

To gościu nie będzie miał wesołego początku nowego roku... Ale przeżył, to się liczy. Nawet jeśli odpierdalają tam z nim to, co odpierdalają. Co do płyty i trasy, to pewno się opóźni i tyle.

A jeśli chodzi z kolei o Romka i jego ekipę, to:

Obrazek
Czasem idzie gładko, czasem jak po grudzie. Czasem jest ulga, czasem boli i piecze. Czasem czuć słabo, czasem dość mocno. Czasem wiele się nie ma, czasem całkiem sporo. Życie jest jak sranie...
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#109

Zsamot 5 lata temu

pro pisze:
5 lata temu
Niedobrze. Grunt, że chłop przeżył.

Obrazek
Tak się kończy granie kolęd.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#110

Vortex 5 lata temu

Strach pomyśleć co by było gdyby ich nie śpiewał :shock:
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#111

yog 5 lata temu

Nic by nie było, a tak to kto los kusi, ten sam w jego sidła wpada, czy coś w tym guście.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#112

Sacrum_Profanum 5 lata temu

Czemu ostatni kawałek z Bastardu, na tym winylu za 7 stówek zwie się '' W sadzie cemiertelnego plekna? XD
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#113

yog 5 lata temu

Ten boot był zrobiony w Brazylii i na płytach jest też Pwniczne Widziadla i generalnie nie ma polskich znaków za bardzo :P Inna sprawa, że MMP też z literówek słynie, dla przykładu mam CD Pestilence, które się Testimony of the Anciens nazywa na grzbiecie ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#114

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Jeśli o literówki chodzi, to chyba nic nie przebije Aryan Art przerobionego na Arabian Art :D
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#115

Sacrum_Profanum 5 lata temu

Dzięki za wyjaśnienie, skąd takie błędy się robią ale już rozumiem. Polska język, trudny język. Jak na moje, to taka literówka to dyskwalifikacja, i ni chuj bym takiej płyty nie bral, jakby była jedyną na internecie, i jedyną np. brakującej do full dyskografii - obsrałbym to, zniewaga normalnie. Ale Kata i tak posiadam te rozszerzone wydanie 666 Metal i piekło, a resztę chyba Metalmind wydał, w najoptymalniejszej cenie. OWŚ Musze cie posiadać!
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#116

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Jeśli chodzi o tego nowego luczykoweog "Kata", to w sumie literówka tu akurat byłaby na miejscu. Nie widziałbym problemu, gdyby belka w ostatniej literce przekrzywiła się lekko i obsunęła tak do połowy.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#117

KorgullExterminator 5 lata temu

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#118

yog 5 lata temu

Było wcześniej rozpoznanie, więc niejaka Alutek86 rozstanie się z niesławną Wilczą Pizdą za jedyne 1449 zł (albo w ratach 144,89 zł x 11 rat!!!).

https://allegro.pl/oferta/kat-bastard-l ... 7594171526
Sacrum_Profanum pisze:
5 lata temu
Dzięki za wyjaśnienie, skąd takie błędy się robią ale już rozumiem. Polska język, trudny język. Jak na moje, to taka literówka to dyskwalifikacja, i ni chuj bym takiej płyty nie bral, jakby była jedyną na internecie, i jedyną np. brakującej do full dyskografii - obsrałbym to, zniewaga normalnie.
Z jednej strony tak, z drugiej - każda taka pomyłka to taki niemy świadek jakiejś historyjki z procesu produkcyjnego poniekąd i z punktu widzenia kolekcjonerskiego to wręcz nieudane produkty mają często większą rzadkość, przez co i wartość. Osobiście to mi się bardzo podobają różnorakie misprinty kolorystyczne, jak Those of the Unlight Marduka z różowym logo, różowy Deathcrush czy fioletowy De Mysteriis... Mayhem i tego typu cudactwa.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#119

Sacrum_Profanum 5 lata temu

Nie spodziewałem się że ktoś może brać takie błędy w druku za plus ale rozumiem Twoje spojrzenie na sprawe i że może to mieć nazwijmy klimat :p.
A Mayhem z fioletowymi motywami i Deathcrush też mi się podobaja :D.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#120

Lis 5 lata temu

A to teraz są dwa Katy?

Do 96 wszystko bardzo lubię. Chyba tak bym je poukładał

666 > Oddech Wymarłych Światów > Bastard > Ballady > Róże Miłości

Ekscesy które działy się dalej nie bardzo mnie interesowały.
Awatar użytkownika
Piekielny Stolec
Master Of Puppets
Posty: 164
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Dupa

#121

Piekielny Stolec 5 lata temu

Obrazek

Nowy singiel od Kata (tego z Romkiem)!!!

Można odsłuchać tu: http://www.kat-rk.pl/dyskografia,16
Czasem idzie gładko, czasem jak po grudzie. Czasem jest ulga, czasem boli i piecze. Czasem czuć słabo, czasem dość mocno. Czasem wiele się nie ma, czasem całkiem sporo. Życie jest jak sranie...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#122

yog 5 lata temu

Zamiast na jakiegoś jutuba wrzucić to im strona zamula, bo serwer przeciążony, brawo :)

Okładka ładna.

Tracklista:
01. LOSSOD 2:57
02. OSLE 5:36
03. TARLO 5:21
04. MODLOSCI 5:39
05. BABA ZAKONNA 4:45
06. POPIÓR 4:53
07. GLOWY W DÓŁ SPUSZCZONE 5:28
08. DALI NA MSZE 6:09
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#123

deathwhore 5 lata temu

Zaskakująco dobrze. Nie jakoś rewelacyjnie, ale po prostu przyzwoicie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#124

pro 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Zamiast na jakiegoś jutuba wrzucić to im strona zamula, bo serwer przeciążony, brawo :)
Jest na YT

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#125

yog 5 lata temu

Podmieniłem link na wersję z "chyba kanału Romana", coby ewentualne pieniążki z wyświetleń to jemu płynęły do gardła szerokim strumeniem ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#126

Vortex 5 lata temu

Tyś to jednak dobre serce masz :)
"Between Shit and Piss we are Born"
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#127

borsuk 5 lata temu

Hiro zrobił swoje, brzmi nieźle. ciekawe jak całość będzie się prezentować.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#128

karp 5 lata temu

Nawet słuchalne, na pewno lepsze niż "nowe" szóstki, czy nudna biało-czarna, o wyczynach Luczyka nawet nie wspominając.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#129

HUMAN 5 lata temu

up. całkiem dobry kawałek , co do biało - czarnej dla mnie całkiem dobry album , na pewno nie powiedziałbym , ze nuda
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#130

mork 5 lata temu

pro pisze:
5 lata temu
yog pisze:
5 lata temu
Zamiast na jakiegoś jutuba wrzucić to im strona zamula, bo serwer przeciążony, brawo :)
Jest na YT

0:00 - "Ale fajnie, fruwające napisy można dodawać!"
1:16 - "A pi*rdolę ile z tym roboty...starczy"
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#131

yog 5 lata temu

Brzmi to jak jeszcze bardziej niedojebany końcowy okres The True Kat, ale może to z winy tekstów, które zacząłem czytać w tym lyric video. Znaczy gitary to tu są takie dość "jak cię mogę", a to pierwsze solo to dość mocna padaka, przynajmniej za pierwszym odsłuchem takie wrażenie "ło boże". Trzeba było, nagrał solo. Tak to trochę wygląda.
mork pisze:
5 lata temu
0:00 - "Ale fajnie, fruwające napisy można dodawać!"
1:16 - "A pi*rdolę ile z tym roboty...starczy"
Taaa ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#132

Ryszard 5 lata temu

Nie pamietam biało-czarnej. Nie pamietam czy w ogóle IA ją kiedykolwiek przesłuchałem. Właśnie teraz, słucham se z YT już trzeciego kawałka, tylko dlatego ze lecą z automatu, zaraz po nowym utworze. Pierwsze spostrzeżenie. Od Szyderczego Zwierciadła Kat traci przede wszystkim z dwóch powodów: Raz - Juz nie ten wiek i odbiór spraw około-muzycznych i lirycznych, Dwa - Te właśnie płyty zyskują słuchane gdy co jakiś czas pija się wódkę. Kiedy przedostatni raz piłem śliwowicę (ostatni raz zababrawszy flachę na xmas party w tyrze co by angoli poddusić hehe) w warunkach domowych, to właśnie do kata i oczywiscie tony szlugów.

Nowa piosenka: Nie wychyla się ponad wciąż właśnie mi grających Czarno-Bialych. Szydercze Zwierciadlo Cz. III

Przedostatnia już chyba płyta jest muzyczną częścią drugą do Szyderczego Zwierciadła, od którego to, (chyba) w tworzącym dźwięki składzie kata zgadza się tylko perkusja. Wokal i teksty w moim odczuciu, to obecnie 99% powodów dla których sięga się po demokratycznego już Kata. Niepowtarzalna barwa głosu i frazowanie, charakterystyczny beat jest. Oryginalne tekściarstwo tyz. Jest tez tradycyjne i jedyne w swoim rodzaju, "drewno-drzwiowe" brzmienie wioseł. Zmieniły się zaś dwie rzeczy: 1. Niestety ale brak mi linii melodycznej czy motywu który zapamiętam do końca życia - doprecyzuje z miejsca ze za lata 80te i 90te mają prawo do dowolnego odcinania kuponów - z chęcią się dorzucę o ile nie przesadzą np. z ceną ;) Ale Romek to rozumie... bo właśnie, jest to powód nr dwa = Metamorfoza eRKa: gdzieś tak pewnie przy kryzysie wieku średniego, przestał mamić satanistyczną fantastyką naukową i wyłożył kawę na ławę...Przetłumaczył satanizm niedorozwiniętym. Od tamtej właśnie wigilii, święcący brylantami wisiorek satanizmu okazał nam jako zwyczajną i jak najbardziej normalną postawę człowieka świadomego wolności w politycznym tego słowa znaczeniu. (Nie, nie chodzi mi o Biblie ty durniu!) Śmiejący się, pijany diabeł to poza dla reszty, coś jak z chamstwem Maleńczuka - Obaj bystrzy i inteligentni, zdecydowanie nie "mądrzy" czy "wykształceni" pudełkowym schematem szkoły publicznej, komentują nasze niezrozumienie wolności - w języku metalheads - satanizmu :D A no powiedziałbym ze w moim odczuciu, RK po diabelskim i borucianym gotyckim horrorze w stylu starego polskiego kina grozy, przestawił się na komentarz rzeczywistości i wykonuje robotę którą powinien zajmować się taki KOD np... :)


Kapucyn zamknął drzwi.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Piekielny Stolec
Master Of Puppets
Posty: 164
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Dupa

#133

Piekielny Stolec 5 lata temu

Ryszard pisze:
5 lata temu
Kapucyn zamknął drzwi.
Do tego kawałka kapucyna może nie trzepię, lecz - jak na nowego Kata - jest nawet nieźle. :)
Czasem idzie gładko, czasem jak po grudzie. Czasem jest ulga, czasem boli i piecze. Czasem czuć słabo, czasem dość mocno. Czasem wiele się nie ma, czasem całkiem sporo. Życie jest jak sranie...
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#134

Zsamot 5 lata temu

Utwór mocno trącący Szyderczym zwierciadłem. Co w kontekście słabej Czarno- białej, dobrze zapowiada. Reszta też jest w klimacie.

Poczekam na całość, czy będzie równie dobrze, czy to będzie najlepszy moment płyty. Bardzo bym chciał równy album. Nie oczekuję arcydzieł. Ale niech będą utwory, które będę w stanie zapamiętać, zanucić.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#135

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Nowy utwór za każdym razem podoba mi się troszkę bardziej, jakiś taki... komunikatywny. Jedyny słaby punkt to faktycznie to solo z gatunku "trzeba było" - trochę szkoda, bo z tym u Kata było zazwyczaj jak za dobrych czasów u Metalliki - niemal każda solówka zawierała jakąś myśl i miała wyrazistość.

Przeczytałem akurat ten wywiad-rzekę z Romanem, nabierając po drodze do niego na nowo sporo sympatii, teraz ten całkiem mocny kawałek... Ogólnie dość mocno czekam.
Awatar użytkownika
wyziew
Posty: 39
Rejestracja: 5 lata temu

#136

wyziew 5 lata temu

Nowego kawałka da się słuchać, może się nawet podobać . Riffy dobre, Romek charczy. Problem jest tylko taki, że latka lecą i tempo spada. Jak puścić ten kawałek na yt z prędkością x1,25 to od razu człowiek czuje się jak w domu.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#137

Astral 5 lata temu

Mi Biało-Czarna się podobała, jedyne, co zgrzytało, to brzmienie, które jest sztucznie i nienaturalne, choć nie jest aż tak chujowe jak wznowione 666. Na tej płycie z flagą i krzyżem na okłądcce jest kilka świetnych strzałów pokroju Szkarłatnego Wiru czy Kapucyn zamknął drzwi. Ten udostępniony kawałek daje nadzieję, bo brzmi lepiej, a i wokale Romana rozdają.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#138

Sacrum_Profanum 5 lata temu

Ten 1wszy kawałek mnie wynudził trochę. Ale Ośle Rozkurw wokale mogły by być zadziorniejsze ale Romek swoje lata już ma więc sie nie czepiam. Podoba się.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#139

yog 5 lata temu

Irka wyjebali z zespołu, więc teraz to: (Kat - Ireneusz Loth) & Roman Kostrzewski.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#140

Ryszard 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Irka wyjebali z zespołu, więc teraz to: (Kat - Ireneusz Loth) & Roman Kostrzewski.
Teraz to Arka Romana
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#141

pro 5 lata temu

W ogóle to wiadomo czemu go wyjebaly?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#142

yog 5 lata temu

Jakaś była ostatnio sytuacja, że Irek przypadkowo skasował na fejsie jakiś feścik, za co później przepraszał, ale nie wiem, czy ma to jakiś związek.

Antyradio taką odpowiedź od Romana uzyskało na ten temat:
https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Powstanie-trzeci-odlam-Kata-Kat-Roman-Kostrzewski-opublikowal-nowy-sklad-zespolu-29155 pisze:Na dotychczasowym fanpage'u działy się dziwne rzeczy, jak chociażby usunięcie najbliższego koncertowego wydarzenia (występ na Gostyńskich Rockowaniach). Złożyłem prośbę w imieniu zespołu o powierzenie mi roli administratora, żeby ustrzec zespół od tego rodzaju doświadczeń, lecz administrujący nim Kasia i Irek Loth odmówili. Nie było innego wyjścia jak założenie nowego. 

Irek nie wziął udziału w pracach nad płytą, bo jakoś ciężko mu było do tych prac się zebrać. Rozumieliśmy, że to jego osobisty wybór, jednakże nie za bardzo mogliśmy ze wszystkim czekać miesiącami. W przyszłości jest możliwa dalsza współpraca, ale nie tylko od nas jest to zależne.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#143

Ryszard 5 lata temu

A co Pan Roman tymi bzdetami tak sie przejmuje? Przeciez filmow kata z kazdego miasta i wsi to 1500 na www.

Jak nie ma Lotha to i kata już nie ma(?) Tylko RK. Ewentualnie Boys & Roman Kostrzewski :D
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#144

dj zakrystian 5 lata temu

Jak sie poczyta ksiazke o romku to wychodzi ze irek zawsze byl jebanym leniem i wyrzucali go juz podczas sesji do oddechu wymarlych bo mu sie nie chcialo na proby chodzic
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#145

yog 5 lata temu

Jak tam, kupił kto już nowego Kata & Romana za jedyne 61,50 pln + 20 pln kosztów wysyłki?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#146

ptrknknc 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Jak tam, kupił kto już nowego Kata & Romana za jedyne 61,50 pln + 20 pln kosztów wysyłki?
Za takie pieniądze to Roman powinien je samemu rozwozić po kraju. Najlepiej fiatem 126p.
Prawda to Metal. I piwko.
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#147

Ania86 5 lata temu

Wybieram się na ich koncert za tydzień, może kupię na miejscu jak będą fajnie grali.
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#148

borsuk 5 lata temu

Z ceną płyty (i dwukrotnym przebiciem na koszcie wysyłki) to przesadzili gruntownie...Album 2 razy przesłuchany, muzycznie i brzmieniowo wchodzi w ucho, co do wokalu to muszę się bardziej wgłębić.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#149

pro 5 lata temu

Romek w Rzepie

Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#150

dj zakrystian 5 lata temu

Pewnie zawitam do Grudziadza na plasy Romka. Z cena plyty srogo przesadzili. Poza Osiolkiem niezlym w sumie, to nie sluchalem calosci. Ktos mi powiedzial ze tw perkusja na plycie to automat... forma Romka to tez kontrowersyjna rzecz bo niby jeszcze potrafi ale nie zawsze
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Thrash Metal”