Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2703
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Destroyers

dj zakrystian 4 lata temu

Ryszard pisze:
4 lata temu
Ja bym se wtedy włączył... Violet lub Scarlet Closterkellera :mrgreen:
Nie, no to zbyt egzaltowane dla najebanego kuca. Tam musza byc w tekstach cyce, piwo i polski kebab
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
No ewidentna beka przy jabolu, na takim poziomie, że lepiej by było, gdyby w tej zapleśniałej sali prób została przy jabolu. Żenujący humor nie jest mniej żenujący przez to, że jest humorem.
Taa bo przecież reszta zespołów to ma poważne teksty jak choćby Autopsy, Carcass. Wszystko pisane na full powagę jak choćby cudaki w stylu The Dark Castle in the Deep Forest albo I Am the Black Wizards. Pełna powaga i zło. Chleba i igrzysk jak mawiali rzymianie kiedy pytano jak uradować tłum.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4457
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

No ale nie chodzi o to, czy są poważne, a o to czy są żenujące. No i teksty w Autopsy czy Carcass są tak artykułowane, że jak rozumiesz je ze słuchu to szczerze gratuluję.

A Emperor oczywiście, że żenujący! :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Jak zaczynali to chyba jeszcze w domku trochę pisali i na trzeźwo, przez co teksty na debiucie się czasem kupy trzymają, a jeszcze wcześniejszy, ten od Młotu na Św. Inkwizycję, to w ogóle przetrwa wieki i dalej będzie aktualny! Pod względem zjebania, na Nocy królowej żądzy szczególnie wyróżnia się ten od Źli, a druga płyta to już im nieźle odjebało, bo słuchać się tego nie da w polskiej wersji.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

No właśnie, hitów im nikt nie odbierze podobnie jak z kawalerią szatana od Turbo.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2703
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
No właśnie, hitów im nikt nie odbierze podobnie jak z kawalerią szatana od Turbo.
A no prawda, bo to zacna plyta ale teksty tez czasem wypierdalaja zezuncjometr ponad skale, jak ten o porannym wzwodzie czy dloni potwora. Kupczyk to ogolnie na trzezwo chujowe teksty pisal, ale spiewal genialnie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4457
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Turbo to się skończyło na Smaku Ciszy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Turbo to się skończyło na Smaku Ciszy.
A to już chuja ważne bo przecież matka zabija swoje dzieci.
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 4 lata temu

Nikt, no nikt i tak nie podskoczy Dr Huckenbushowi. Więc po co pisać o poezji z podstawówki, bronić jej, atakowsç ją . Pax.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

Elementw pisze:
4 lata temu
Nikt, no nikt i tak nie podskoczy Dr Huckenbushowi. Więc po co pisać o poezji z podstawówki, bronić jej, atakowsç ją . Pax.
Jak to nikt! A Wańka Wstańka to co sroce spod ogona wyleciała? Z resztą i doktorowi w późniejszym okresie działalności baaaardzo mocno zmiękła faja.
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 4 lata temu

Nie mówcie mnie dziś o ,,późniejszych okresach" o starości. Albowiem ,,za ostatni grosz ......"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

A co myślisz może, że więcej coś znaczysz...?
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 4 lata temu

No w końcu ,,prącie trzy na metr".
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2703
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 4 lata temu

Para Wino i Charakteropatie. Tam jest stezenie patologicznego humoru ponad norme. A sam Para to jakby swoja biografie tam napisal.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 4 lata temu

Mam gdzieś stareńką taśmę Destroyers, nooo przynajmniej miałem, słyszałem pewnie ostatni raz ją w liceum, kiedy to jak się człek dobrze uparł to w dobę cały swój metalowy majdan odsłuchał. Teraz słuchać takich rzeczy nie mam weny specjalnie. Może jutro heh
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 4 lata temu

Ryszard pisze:
4 lata temu

Zanim jeszcze zaruchalem z innymi kolesiami to już zbijalismy się z tej kapeli. Starsi koledzy mowili
Poprawiłem, bo brzmi bardziej prawdopodobnie. Wspominasz o tych kolesiach w co drugim poście. WALI TO PEDALSTWEM. PRZY WYBORZE SRAJTAŚMY TEŻ SIĘ PYTASZ ICH O ZDANIE?

CO DO TEMATU:
HUJ WAM W USZY, WY BRUDASY MARSZ SŁUCHAĆ GODNEJ MUZY, INSTRUMENTALNEJ, POWAŻNEJ, JAZZOWEJ LUB PROGROCKOWEJ TO MOZE KURWA TAM ZNAJDZIECIE DOBRE TEKSTY.

JAK NIE CZAISZ TO RÓW WYLIŻ, ABNEGACI I TURPIŚCI.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 4 lata temu

Ja tam poznałem ich muzę na bieżąco z premierami i jakoś o powyższych przypadkach, o których wspomina Ryszard, wcale nie słyszałem. Żadnej hańby to nikomu nie przyniosło, ani nikt się zbyt krytycznie nie wypowiadał o ich muzie. Wokale to co innego - jednemu pasują, drugiemu nie, tu trzeba przywyknąć. Kiczowate, czy też jak to ujęliście, "żujące" (dorosłą publikę) teksty, mnie wcale w słuchaniu Destroyers nie przeszkadzają, wręcz przeciwne, dodają jej uroku. Debiut zajebisty. A ci co narzekają, pewnie uszu nie mają i dupą słuchajo?
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 4 lata temu

pp3088 pisze:
4 lata temu
Ryszard pisze:
4 lata temu

Zanim jeszcze zaruchalem z innymi kolesiami to już zbijalismy się z tej kapeli. Starsi koledzy mowili
Poprawiłem, bo brzmi bardziej prawdopodobnie. Wspominasz o tych kolesiach w co drugim poście. WALI TO PEDALSTWEM. PRZY WYBORZE SRAJTAŚMY TEŻ SIĘ PYTASZ ICH O ZDANIE?

CO DO TEMATU:
HUJ WAM W USZY, WY BRUDASY MARSZ SŁUCHAĆ GODNEJ MUZY, INSTRUMENTALNEJ, POWAŻNEJ, JAZZOWEJ LUB PROGROCKOWEJ TO MOZE KURWA TAM ZNAJDZIECIE DOBRE TEKSTY.

JAK NIE CZAISZ TO RÓW WYLIŻ, ABNEGACI I TURPIŚCI.
No ale ja nie mam nic przeciwko pedałom. Może i wspominam o tych gościach w co drugim poście ale nie wspominam o wielu innych "pedalskich" sprawach o których inni na szczęście wspominają za mnie. Przynajmniej tyle. JAZZ czy PROG tu koniecznie mus odświeżyć bo lata nie słuchałem ale wiem bo miałem telewizor. Zaraz sprawdzę w sieci albo powołam się na rodzinę bo też liczy się przecie.
Pioniere pisze: Ja tam poznałem ich muzę na bieżąco z premierami i jakoś o powyższych przypadkach, o których wspomina Ryszard, wcale nie słyszałem. Żadnej hańby to nikomu nie przyniosło, ani nikt się zbyt krytycznie nie wypowiadał o ich muzie. Wokale to co innego - jednemu pasują, drugiemu nie, tu trzeba przywyknąć. Kiczowate, czy też jak to ujęliście, "żujące" (dorosłą publikę) teksty, mnie wcale w słuchaniu Destroyers nie przeszkadzają, wręcz przeciwne, dodają jej uroku. Debiut zajebisty. A ci co narzekają, pewnie uszu nie mają i dupą słuchajo?
Jesteś z pięć lat starszy a tak protekcjonalnie piszesz. Co to kurwa za różnica? Zaczynaleś jak debiutowały thrashe, a destroyersi byli jak rówieśnicyi, ja z ery deathu więc nasze doswiadczenia muszą być identyczne. :D Przecież to kilka lat było i nic nie zdarzyło się pozmieniać... ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

Ja też młodszy od @Pionierea a uważam dokładnie tak samo. Jak już słuchacie przez kakao to chociaż je przedmuchajcie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Elementw pisze:
4 lata temu
Nikt, no nikt i tak nie podskoczy Dr Huckenbushowi. Więc po co pisać o poezji z podstawówki, bronić jej, atakowsç ją . Pax.
a oczywiście.

Pyta kelner co ma podać, mówię trzy piwa
Patrzę a ten pierdolony, przyniósł tylko dwa
Więc ja mu raz kosę w brzuch i już dalej wiecie
Nie ma drugiej takiej kosy w całym świecie
Sika krew w około syf, co za jatka, ale dzień

czy w autobuie tłok jak kutas..
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Z pewnością warto napomknąć, że Destroyers zatytułował już trzecią płytę i z nowym garowym, Łukaszem "Siwym" Szpakiem, wypuści ją pod banderą defciowej wytwórni, Putrid Cult. Nazwą krążka będzie tajemnicze i złowróżbne 9 Kręgów Zła.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Obrazek

\m/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 3 lata temu

Dziewięć Kurew Zła mi się przeczytało i japa się szyderczo pod wąsem uśmiechnęła.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Mało się pomyliłeś - dziwka (Harlot) i Lilith pilnują jakby dobytku :D

Czekam na jakieś zajawki muzyczne.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 3 lata temu

To zielone w kielonie to absynt czy nalewka na mięcie?
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 3 lata temu

Elementw pisze:
3 lata temu
To zielone w kielonie to absynt czy nalewka na mięcie?
To ciepłe jak szczyny Chango.
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 3 lata temu

Pytałem, bo absyntem to ta ,,kurew" za szybko siè upije i nic z niej nie będzie
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2703
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 3 lata temu

Ale tandetna okładka. Mam nadzieję, że teksty będą równie chujowe jak przed laty. W tym urok Destroyers😎
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 3 lata temu

No okładka się nie pierdoli w tańcu. Czekanko.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 3 lata temu

No, ale broneta ,,ładniejsza" z twarzy.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Podobno się ostatnio Metal Mind popisał po raz kolejny i na odwrocie tegorocznej reedki Nocy królowej żądzy ukazały się aktualne fotki kapeli z członkami, których pewnie nie było na świecie jak ta płyta powstawała. Te kopie miały jednak już zostać wycofane i zostaną poprawione, a misprint stanie się zapewne poszukiwanym przez kolekcjonerów na całym świecie rarytasem. Może przy okazji mój numerowany do 2000 digipak Niedoli cnoty też?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3790
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 3 lata temu

Jednak będą to poprawiać? Nie wiem, kto tam pracuje, ale mają wyjebane po całości...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 3 lata temu

Na całym świecie :D :D :D

Limitowana reedka digi z MMP :lol: :lol: :lol:
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Ty się śmiejesz, ale mam limitowany do 1000 box tych zjebanych metalmindowych digipaków z dyskografią Crimson Glory i to chodzi na discogs pod 100 euro, a na ebayu i za 200 niedawno poszło. Tak samo, tylko jeszcze bardziej, będzie z rarytasami kultowego Destroyers po tym, jak nowa płyta podbije serca słuchaczy, a zespół zasłużenie dosiądzie bezpańskiej klaczy, jaką jest aktualnie polska scena heavy/thrashmetalowa.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Kontrowersyjny hord powraca z równie kontrowersyjnym teledyskiem do Zemsty Roninów:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Mnie się podoba, zarówno muza, jak i klip. Zachęcony obejrzanym video, czekam na całość. Zmieniłbym jedyne nieco brzmienie werbla.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

@yog,odstawiles leki?

W temacie to zespolik do zaorania.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 3 lata temu

Pioniere pisze:
3 lata temu
Mnie się podoba, zarówno muza, jak i klip. Zachęcony obejrzanym video, czekam na całość. Zmieniłbym jedyne nieco brzmienie werbla.

Aż jestem w szoku, ale mogę się w 100% zgodzić z Pionierem. Tylko ta solówka, jakby wzięta z Blind Guardian, psuje nieco cały numer.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Solo fatycznie brzmi, jak nie ichnie, ale co się dziwić, skoro większość składu nie ma nic wspólnego z dawnym Destroyers.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

Astral 3 lata temu

Ta nowa płytka to taki Nocny Kochanek dla oldbojów - naprawdę ciężko się czasami powstrzymać od roześmiania się, gdy stare pryki śpiewają o ruchaniu i melanżach. Muzycznie nie jest tragicznie, jest kilka ciekawych zagrywek, ale no schodzą one na dalszy plan przy tej grafomanii.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4653
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 3 lata temu

Astral pisze:
3 lata temu
Ta nowa płytka to taki Nocny Kochanek dla oldbojów - naprawdę ciężko się czasami powstrzymać od roześmiania się, gdy stare pryki śpiewają o ruchaniu i melanżach. Muzycznie nie jest tragicznie, jest kilka ciekawych zagrywek, ale no schodzą one na dalszy plan przy tej grafomanii.
Tekstowo zgoda, ale jednak muzycznie lepsze od Kochanka, więc nie rozumiem porównań, bo jednak ocenie powinna podlegać muzyka, nie teksty. Natomiast, zupełnie na jej marginesie, z "seksizmu" o którym jojcza spedaleni współcześni metalowcy, można się pośmiać.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
można się pośmiać.
Kawałek Bal powinien otwierać każdą studniówkę.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 3 lata temu

A mi się przyjemnie słuchało tegorocznej płytki. W zasadzie sam szyld zespołu i okładka wystarczy, by wiedzieć, co będzie na albumie. Mamy więc dalej grafomańskie teksty, które czasami potrafią przyprawić o uśmieszki zażenowania. Niemniej nie wyobrażam sobie, żeby mogło ich zabraknąć, wszak to jeden z ich symboli rozpoznawczych, z czego zresztą sami zdają sobie sprawę, gdy słucha się liryk do Jeszcze gorsi. Drugi znak rozpoznawczy kapeli to rzecz jasna wokale Łozy - są one obecne i tutaj, choć odrobinę brakuje mi trochę tych groteskowych, piskliwych falsetów rodem choćby z kultowego hymnu Młot na św. Inkwizycję.

Zaś muzycznie jest dla mnie naprawdę dobrze. Nawet lekko się zdziwiłem, bo nie spodziewałem się, że muzycy będą w stanie napisać tyle ciekawych riffów. No i - co równie istotne - nie będą to zagrywki pisane na jedno kopyto. A tymczasem hybryda thrash i heavy metalu oferowana przez Destroyers jest nad wyraz atrakcyjna. Z jednej strony mamy typowe thrashowe numery pokroju otwierającego całość Zemsta Roninów czy przedostatni Bal, a z drugiej mamy np. mocno romansujący z heavy metalem Noc lubieżnych ciał. Czarna śmierć, mój faworyt na płycie, ujmuje swoją mroczną aurą, a Wszetecznica z akustycznego wstępu przeobraża się w utrzymany w średnich tempach walec mogący kojarzyć się trochę z nowszym Exumerem. No i jest rozbudowany utwór tytułowy, z fajnymi smaczkami pokroju instrumentów dętych i maidenowskich melodii.

Cieszy mnie bardzo, że jak Destroyers zdecydowało się wrócić, to wrócili tak, by dostarczyć album, który trafi do ich fanów. Nie próbowali się łasić do zrzędzących malkonentów i modyfikować swojego dotychczasowego stylu, by im się przypodobać. Zamiast tego nagrali album, który jest wycieczką 30 lat wstecz i nagrali go dla oldbojów, którzy kiedyś po pijaku darli się wniebogłosy "Wśród sióstr na wieelkim stooooooosie...". I za to szacun.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3790
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 3 lata temu

Bardzo fajny post. Z przyjemnością go przeczytałem. Tak, to album dla fanów. Nie czuję się nim, ale gratuluję, że sobie cały czas grają swoje.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Thrash Metal”